حوادث و رویدادها

آتش‌سوزی یک کارگاه تولید کارتن در جاده خاوران 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک کارگاه تولید کارتن خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با patc وی در خصوص جزییات این حادثه گفت: یکشنبه 30 خرداد ساعت 16:21 امروز آتش سوزی در کارگاه تولیدی در جاده خاوران، اجتماع اراکبند، عباس رخ داد و به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران اطلاع داده شد. سامانه 125: چهار ایستگاه آتش نشانی و همچنین چندین تانکر آب و بالابر هیدرولیک به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: چندین کارگاه، کارخانه و تولیدات بزرگ و کوچک در محل وجود دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در یکی از سوله ها به مساحت حدود 500 متر مربع و مسقف، مقدار زیادی کاغذ و کاغذ باطله ظاهراً از این مدارک وجود داشت. کاغذ.

وی با اشاره به آغاز عملیات اطفای حریق برای اطفای حریق گفت: آتش نشانان به روش های مختلفی اقدام به اطفای حریق کردند و اولین اقدام این بود که آتش به کارگاه مجاور سرایت نکند. از لودر استفاده کنید و شروع به تخلیه کنفتی کنید تا از گسترش آتش در اطراف جلوگیری کنید.

ملکی با بیان اینکه آتش در حال حاضر تحت کنترل است و خطر سرایت به اطراف وجود ندارد، گفت: پس از ایمن سازی کامل صحنه و اقدامات لازم برای بررسی علت حادثه به کارشناسان تحویل داده می شود.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران، با وجود اینکه این حادثه گسترده بود، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا