فرهنگ و هنر

آغاز به کار مجدد گروه “حماسه و مقاومت” شبکه یک با مدیر جدید

گروه «حماسه و سرکشی» شبکه یک سیما پس از سال ها کار خود را از سر گرفت.

به گزارش patc، گروه «حماسه و مقاومت» شبکه اول با عنوان سابق «حماسه و دفاع» مدت ها هدایت این شبکه را برعهده داشت، چندین سال غیرفعال بود و سال ها بعد کار خود را از سر گرفت.

ماموریت این مجموعه بیان حماسه ملت مقاومت و میدان های ایران اسلامی از آغاز مبارزه در عصر استبداد تا دفاع از خط مقدم حق علیه باطل و دفاع از مقدسات و جهادی است. جنبش‌هایی که به نمایندگی از جهان اسلام و جبهه‌های مقاومت در سرتاسر جهان آزادی‌خواهند.

تلاش روشنگرانه برای تفسیر تاریخ جهاد و مقاومت در فضای رسانه ای داخلی و بین المللی با محوریت مخاطبان جوان؛ معرفی حماسه های ملی و قهرمانان و شهدای انقلاب اسلامی، جهاد و مقاومت و معرفی کیفیت جبهه فرهنگی انقلاب جهانی و محور مقاومت تولید، طراحی کمپین ها و ایجاد دو راه ارتباطی با مردم، جمع آوری خاطرات و اسناد انقلاب و دفاع مقدس، تولید و ارائه محتوای تلویزیونی غنی از مناسبت ها و مناسبت های ملی و مذهبی است. شبکه یک سیما تیم “حماسه و مقاومت” یکی از وظایف است.

همچنین طی حکمی از سوی مدیر شبکه یک سیما، محمدعلی صمدی، محقق، نویسنده و تهیه کننده سیمای پدافند دفاعی به عنوان مدیر شبکه یک حماسه و مقاومت منصوب شد.

محمدعلی صمدی در طول زندگی حرفه‌ای خود با نگارش کتاب‌های دفاع مقدسی مانند داس و شمشیر، او یک ملت و نمایش‌های تکراری تنهایی «منفی»، «رادیو اروند» و غیره نویسندگی و کارگردانی تلویزیون را بر عهده داشته است. آن را داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا