ورزشی

آغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس سازمان سنجش خبرداد؛

معاون وزیر علوم و فناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از رشته انتخاب متقاضی برای ظرفیت های خالی رشته دانشگاهی دوره های فنی مهندسی و دوره های کارشناسی حرفه ای «غیر مستمر» سامانه یکپارچه آموزش مهارت های علم و فناوری – کاربردی آغاز شد. دانشگاه ها، تنها بر اساس گزارش فوریه 1401 سوابق تحصیلی.

عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و گزینش تخصصی این رشته ها از امروز دوشنبه 14 دی ماه آغاز و تا روز پنجشنبه 24 دی ماه ادامه خواهد داشت. آن را داشته باشد.

مسئول سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان برای اطلاع از کد رشته ها و شرایط ثبت نام تعداد پذیرفته شدگان در این مرحله و انتخاب رشته به دفترچه ثبت نام و اطلاعیه صادره از پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند. رشته دانشگاهی مرکز آموزشی که دانشجو می پذیرد و سپس در مورد ثبت نام و انتخاب رشته در مکانی که دوست دارید حداکثر تا 20 رشته در آن محل درخواست دهید.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: در صورتی که داوطلبان وارد مرحله قبولی رشته های فنی مهندسی و پذیرفته شدگان نهایی در مقطع کارشناسی گرایش ناپیوسته نظام جامع مهارت آموزی شده باشند، می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. دانشگاه های علمی کاربردی آنلاین 1401. در صورت پذیرش در این مرحله، قبل از پذیرش لغو شده و دانشجوی انتقالی محسوب می شوند که باید در رشته جدید پذیرش ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

یادآوری عبدالرسول پورعباس: داوطلبان در صورتی که مراحل ثبت نام اینترنتی و گزینش را به درستی انجام دهند، در پایان از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان کد رهگیری 16 رقمی دریافت می کنند و متقاضیان باید یک نسخه از فرم تکمیل شده خود را همراه با کد رهگیری ارسال کنند. یک کپی چاپ کنید.

وی در پایان از داوطلبان خواست برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به اطلاعیه ثبت نام و گزینش در رشته تکمیل ظرفیت پذیرش که در تاریخ 14 دی ماه در پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است مراجعه کنند. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا