ورزشی

آقاسی: از داخل استقلال به اسکوچیچ دروغ گفتند!

فولاد خوزستان در ادامه لیگ و در لیگ قهرمانان آسیا با ستاره هایی که در نیم فصل دوم لیگ برتر به خدمت گرفته بود خوش درخشیده است. یکی از بازیکنانی که در نیم فصل به تیم جواد نکونام پیوست، عارف آقاسی بود.

با پایان لیگ برتر در این فصل، آغاسی مصاحبه مفصلی درباره فصل گذشته و برخی موضوعات مهم دیگر انجام داده است که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

** تسلیت به مردم آبادان
مدافع فولاد خوزستان سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: هر سال قبل از عرض تسلیت به مردم داغدار و مظلوم آبادان و همه غمگینان حادثه مت، علو درجات را از خداوند متعال خواستارم. دارای صبر.” . “

** در یک فصل سخت همه چیز برای من خوب پیش رفت
آغاسی درباره فصل گذشته گفت: خدا را شکر فصل پرتلاطمی برای من بود، اما به بهترین شکل ممکن به پایان رسید. نیم فصل در تیم های خوب و قهرمان لیگ برتر بازی کردم و سپس به فولاد پیوستم. بحمدالله با فولاد قهرمان سوپرجام شدیم و در لیگ قهرمانان آسیا با نمایشی عالی از گروه خود پیشی گرفتیم، افتخاری دیگر برای ایران و خوزستانی‌های عزیز. در نهایت به اردوی تیم ملی دعوت شدم تا بتوانم خوب پیش بروم.

** جدایی از استقلال برای من تصمیم سختی بود
فولادی که بعد از جدایی صحبت خاصی نکرد، گفت: جدایی از استقلال برای من تصمیم بسیار سختی بود. حقیقت این است که باید جدا می شدم. در آن زمان درباره شرایط تیم صحبتی نکردم اما حالا باید بگویم با مشورت چند فوتبالیست و پیشکسوت فوتبال تصمیم گرفتم به استقلال بروم. من همچنان از تصمیم ابتدای فصل خوشحالم. با این حال، هر ورزشکاری اهداف خاص خود را دارد و دوست دارد از طریق تصمیمات و انتخاب هایی که می کند به آن اهداف نزدیک شود.»

** از استقلال به اشتباه به تیم ملی نامه زدند که مصدوم شدم!
وی گفت: هنوز نمی خواهم زیاد درباره اتفاقات صحبت کنم، اما زمانی که در استقلال بودم، شخصی مانع از دعوت من به تیم ملی شد. در آن زمان باشگاه حتی با ارسال نامه ای نادرست به کادر پزشکی و فنی تیم ملی اعلام کرد که الف آغاسی مصدوم است و نمی تواند چند هفته بازی کند و تمرین کند. “این چیزی است که مرا از دعوت شدن باز می دارد!”

** اسکوچیچ متوجه دروغ های آنها شد و من را دعوت کرد
آغاسی در ادامه صحبت های خود در این خصوص گفت: از آقای اسکوچیچ که در آن لحظه عجیب از من برای حضور در تیم ملی دعوت کرد تشکر می کنم. دروغ! “

فولادی گفت: «بعد از این و چند اتفاق دیگر که در آن زمان برای من رخ داد، تصمیم گرفتم آنجا را ترک کنم زیرا نمی‌خواستم ضربه بزرگتری بخورم. به هر حال جدایی من در آن زمان به دلیل به خدمت گرفتن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند کاملاً مشخص بود اما به نظر من جدایی یک نفر از تیم 11 نفره استقلال تاثیری در فرم تیم نداشت زیرا استقلالی ها وابسته نیستند. روی فرد . خوشحالم که استقلال قهرمان شد چون این تیم حق قهرمانی را دارد. برای این باشگاه بزرگ و هواداران استقلال آرزوی موفقیت در آینده دارم و همیشه سربلند خواهند بود.

** همه خوزستانی ها خواهان حضور در تیم استان هستند
آقاسی در پاسخ به این سوال که چرا به فولاد برگشته است، گفت: فکر می‌کنم همه خوزستانی‌ها دوست دارند فولاد، نفت آبادان، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان بپوشند، چون در خوزستان همه عاشق فوتبال و عرق ریزان هستند و به شهر خودشان تعصب دارند. من هم خوشحالم که این اتفاق برای من افتاد و با پیراهن فولاد برگشتم. “

** همه بازیکنان فوتبال باید یک بار با نکونام کار کنند
وی درباره همکاری با جواد نکونام تاکید کرد: همکاری با او را در چند کلمه خلاصه می کنم؛ سختی کار، سختی، نارضایتی و در نهایت پیشرفت، به نظر من همه فوتبالیست ها باید حداقل یک سال زیر نظر آقا جواد کار کنند. این به خصوص در مورد آنالیز بعد از بازی صدق می کند، شما با خود می گویید: خدایا ما آنالیز داریم! و انشالله در آینده این اتفاق خواهد افتاد واقعا نیازی به تمجید ندارند.

** ما در آسیا اهداف بزرگی داریم
آغاسی در پایان با اشاره به اینکه فولاد به زودی باید به لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، گفت: ماه سختی در عربستان در مرحله گروهی داشتیم. همه دور هم جمع شدیم تا از گروهمان بیرون بیاییم. خوشبختانه ضرری نداشتیم و فکر می کنم این موفقیت نتیجه تلاش تیمی و مهمتر از همه تلاش مدیران باشگاه و آقای نکونام بود. خدا را شکر که صعود کردیم و همچنان اهداف بزرگی داریم. شک نکنید که ما به کمتر راضی نیستیم.

257 251

دکمه بازگشت به بالا