خانواده و جامعه

آماده باش۲۰هزار پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) / پیش‌بینی حضور ۱۵۰ هزارنفر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان آمادگی پلیس برای تشییع پیکر امام خمینی (ره) گفت: 20 هزار سرباز برای این مراسم سراسری آماده هستند.

به گزارش patc، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در جلسه هماهنگی تشییع پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی در کلانتری شهید مصطفی خمینی اظهار کرد: تلاش ما بر این است که امام خور را در امنیت و آرامش کامل برگزار کنیم. سالگرد وفات مینی (ره). پیش بینی ما این است که بین 110 تا 150 هزار نفر از 10 استان مختلف تهران در این مراسم شرکت کنند.

وی ادامه داد: با همکاری شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی برای تمامی اتوبوس ها جای پارک در نظر گرفته شده و 17 جای پارک برای این منظور در نظر گرفته شده است. در تمامی ورودی ها بنرهای معرفی وجود دارد. همچنین قرار است بیش از 20000 سرباز امنیت این رویداد را تامین کنند.

رحیمی ادامه داد: استان های همجوار غربی و شرقی و قم همکاری های لازم را انجام خواهند داد. کارها و اقدامات ویژه ای هم اکنون آغاز شده است.

رئیس پلیس پایتخت افزود: تیم‌های عملیاتی و پلیس و تیم‌های نامحسوس پلیس و امنیت در تهران و پایتخت برای سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در آمادگی کامل هستند. همچنین 85 بازرسی امنیتی در تهران انجام می‌شود.

در این مراسم به ترتیب رئیس پلیس فتا، معاون فناوری ارتباطات پلیس و رئیس پلیس غرب تهران گزارشی از فعالیت های خود برای برگزاری این مراسم ارائه کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا