عمومی

آموزش و پرورش دانش آموزان را طبق منویات مقام معظم رهبری تربیت کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در مورد بازگشایی مدرسه و آغاز سال تحصیلی به خبرنگاران آنلاین گفت: مسئله تعلیم و تربیت و جایگاه معلمان در اسلام بسیار مهم و مهم است و افزود: برای اینکه خداوند چنین جایگاه و کاری به آنها بدهد ، معلمان باید افتخار کرد. چرا؟ “این معلم کار خدا و پیامبر است.

وی با تأکید بر اینکه سیستم آموزشی باید در این 12 سالی که در اختیار دارد دانش آموزانی با این ویژگی ها را تربیت کند ، ادامه داد: مقام وی از مقام فرشتگان بالاتر است.

امام جمعه ارومیه افزود: از نظر حفاظت از وضعیت معلمان ، مسئولیت دوم آموزش است. آنها باید امکانات لازم را در اختیار معلمان قرار دهند و مشکلات خود را حل کنند ، زیرا حل مشکلات معلمان یک سرمایه گذاری است.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اینکه مسئولان آموزش و پرورش استان باید منوی رهبر عالی استان را اجرا و اجرا کنند ، افزود: “در انتخاب قدرت آموزشی باید بسیار مراقب باشید. از آنجا که خانواده آموزش فرزندان خود را به معلمان واگذار می کنند ، آنها باید معتقد باشند.” اکثر تحصیل کرده ترین فرد.

وی در مورد سند 2030 گفت: “اجرای داوطلبانه سند 2030 در کشور باید متوقف شود. آموزش و پرورش استان باید مطابق با بیانیه رهبر معظم انقلاب در مورد مهدهای کودک عمل کند ، که این امر بر لزوم آموزش برای مدیریت مهدهای کودک تأکید می کند.”

حجت الاسلام قریشی گفت: مقام معظم رهبری معتقدند دلیل تجهیزات استكباری در سیستم تعلیم و تربیت تلاش برای تربیت نامناسب دانش آموزان است و گفت: اجرای سند 2030 در آموزش و پرورش یكی از شرایط است ، بنابراین این سند در كشور است. و اجرای کشورهای دیگر یکی از آنهاست. ولایت را متوقف کنید.

ارومیه در مورد بازگشایی مدارس علی رغم شیوع ویروس کرونا و اهمیت تأکید مسئولان بر بهداشت محیط آموزش و پرورش نماز جمعه خواند که رهبران گفتند: مسئولان آموزش و پرورش باید برای تربیت دانش آموزان توجه بیشتری به بهبود فضای آموزشی داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا