بین الملل

آیا نفتالی بنت به مرگ بی‌خانمان‌ها در خیابان‌های تل آویو اهمیت می‌دهد؟

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین patc، یک رسانه صهیونیستی در مطلبی نوشت سه تن از ساکنان بی خانمان تل آویو در روزهای اخیر به دلیل طوفان و مقامات صهیونیستی در حال رسیدگی به فقر در فلسطین اشغالی بوده اند که ساکنان این شهر به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند. بی کفایتی , “نخستالی بنت نخست وزیر” (رژیم) اسرائیل و دیگر مقامات به متهم کردن بی خانمان ها ادامه خواهند داد.

بر اساس گزارشی در شماره شنبه هاآرتص، در 18 دسامبر، یک مرد بی خانمان 57 ساله شوروی سابق بر روی نیمکتی در جنوب تل آویو در وضعیت وخیمی پیدا شد. او به عنوان پدر سه فرزند حدود 20 سال است که با خانواده اش تماسی ندارد. در بیانیه اورژانس آمده است که امدادگران تلاش کرده اند او را احیا کنند.

این مرد بیهوش روی نیمکت خیابان دراز کشیده بود، لباس هایش در باران شدید در 24 ساعت گذشته خیس شده بود، او را به بیمارستانی در تل آویو منتقل کردند، مقامات بیمارستان اعلام کردند که او مرده است. تا زمان مرگ او بود که دولت شهر تل آویو شروع به کار سخت برای ساختن یک سرپناه اضطراری ویران برای مردم بی خانمان ما کرد.

از روز چهارشنبه، پس از پیدا شدن جسد دو بی خانمان دیگر در منطقه باتیان که هیچ سرپناهی برای بی خانمان ها وجود ندارد، تعداد قربانیان به سه نفر افزایش یافت. امدادگران ظهر ظهر جسد مردی حدودا 60 ساله بدون شناسنامه را در گاراژ پارکینگ مرکز خرید پیدا کردند و با یک آپارتمان مواجه شدند.

به گزارش آلتوس، بی خانمان ها در فلسطین اشغالی متحمل جنایات شدند و جامعه از آنها کناره گیری کرد، آنها را از عرصه عمومی بیرون کرد و آنها را ویران کننده نظم اجتماعی خواند.

مرگ دلخراش سه نفر در روزهای اخیر بخشی از آمار تلخی است که مردم نمی توانند آن را ببینند. دی ماه امسال جسد یک بی خانمان ۶۹ ساله پیدا شد. در یک شب سرد ژانویه 2019، جسد یک بی خانمان 50 ساله در پله های یک ساختمان مسکونی در نتانیا پیدا شد. دی ماه 1395 جسد مردی 40 ساله در بشام پیدا شد. در فوریه 2008، جسد یک زن بی خانمان که بر اثر سرماخوردگی جان خود را از دست داد، قبل از سپیده دم در خیابان بن گوریون در تل آویو پیدا شد.

در پایان این بیانیه آمده است: “پوشش رسانه ای کسانی که هیچ کاری ندارند باید اساساً تغییر کند. مقامات دولت نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل نباید شانه خالی کنند و راه حل های محترمانه و بلندمدت برای آنها اجرا شود.” . انجام دادن. هیچ کس تصمیم نمی گیرد که روی نیمکت یخ بزند و هیچ کس سزاوار چنین مرگی نیست.

پیام به پایان می رسد.این را برای صفحه اصلی توصیه کنید

دکمه بازگشت به بالا