حوادث و رویدادها

احتکار آرد در مجتمع مسکونی / زورگیری برای رقابت عشقی در جنوب تهران

کلانتری لی پیش از این به تفصیل به احتکار آرد در پارکینگ منطقه مسکونی، فروش مواد مخدر به صورت کپسول لاغری و دستگیری اراذل و اوباش مسلح پرداخته است.

به گزارش patc، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز گذشته در تشریح مهمترین وظایف پلیس در شهرستان ری گفت: تیم عملیاتی کلانتری حسن آباد شهرری در راستای برخورد با کلاهبرداران و اخلالگران اقتصادی با اقدامات اطلاعاتی یک دستگاه نظارتی انبار دولتی آرد را شناسایی کردند. در منطقه. پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی و همراهی نمایندگان صنف و صنف خود را به محل حادثه رسانده و با مشاهده کامیونی در حال تخلیه آرد در انباری در یکی از محله ها مواجه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در این بازدید 78 کیسه آرد یارانه ای دولتی به وزن بیش از 3 تن کشف و ضبط شد. یک نفر نیز دستگیر و به همراه پرونده برای تحقیقات بیشتر به دادسرا فرستاده شد.

وی همچنین از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر در قالب کپسول های لاغری خبر داد و گفت: تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی و اطلاعاتی، زن و مردی را که اقدام به فروش مواد مخدر شیشه می کردند، در محدوده خیابان 13 آبان شناسایی کردند. نظارت پلیس.” آنها کپسول های کاهش وزن می سازند.

جلیلیان ادامه داد: با مشاهدات اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی و تیم عملیاتی پس از هماهنگی قضایی متهمان زن و مرد را در محل دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل کردند. حدود 400 گرم شیشه و تعداد زیادی کپسول خالی که برای بسته بندی این مواد استفاده شده بود نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری زورگیران مسلح در شهر پارک دشت خبر داد و گفت: دو زورگیر به اتهام تهدید با سلاح سرد، آدم ربایی و سرقت گوشی تلفن همراه در منطقه پارک دشت دستگیر شدند.

جلیلیان در توضیح بیشتر این پرونده گفت: تحقیقات در خصوص موضوع پس از مراجعه جوان 20 ساله به کلانتری 174 قیامدشت و اعلام سرقت و ربودن گوشی تلفن همراه در منطقه پاکدشت آغاز شد که این منطقه متعلق به فرمانده انتظامی تهران شرق استان، اما به دلیل احترام به ارباب رجوع و با عنایت به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیم عملیات پلیس قیامدشت قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، سارقان در منطقه پاکدشت کشف و در عملیات ضربتی دستگیر شدند. در حین دستگیری یکی از سارقان با سلاح سرد به پلیس حمله کرد و برای دستگیری او را کشیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری نیز در خصوص علت این اقدام گفت: متهمان با اعتراف و بیان انگیزه خود از این نزاع عاشقانه، برای این دو نفر پرونده قضایی تشکیل و برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا