عمومی

احداث ۸ باب مدرسه در مناطق شهری و روستایی بیله‌سوار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین صاحب علی اصغری در جلسه چهارشنبه شب هیئت آموزش و پرورش بیل سوار وی گفت: زیرساخت های آموزش و پرورش شهرستان و فضاسازی علمی مورد توجه قرار گرفته است.

وی بیان کرد: توجه بیشتر به زیرساخت های آموزشی و حمایت از جوامع فرهنگی به ویژه دانش آموزان از اولویت های برنامه کاری دولت شهرستان است.

فرماندار شهرستان بیل سوار وی درباره ساخت 8 مدرسه در مناطق شهری و روستایی این شهرستان گفت: با ساخت این مدارس سرانه فضای آموزشی در شهرستان از میانگین کشوری بالاتر می رود.

اصغری خواستار برنامه ریزی برای افزایش ضریب قبولی و رتبه زیر 1000 دانش آموز در سطح شهرستان شد و افزود: آشنایی دانش آموزان با نحوه مطالعه و یادگیری و تسلط بر روش های برگزاری آزمون های علمی می تواند به نحو موثری باعث ارتقای سطح تحصیلی آنان و کسب نمره برتر شود. . عنوان در آزمون سراسری.

وی پرورش نیروی انسانی کارآمد و مفید را از وظایف مهم آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: جامعه به افراد آگاه و توانمند از همه اقشار نیاز دارد و هر چه برای پرورش جوانان پرانرژی و با نشاط تلاش شود، جامعه سالم تر است. خواهد بود. آره. لذت بیشتری خواهیم برد.

فرماندار شهرستان بیل سوار وی به پهنه بندی فضاهای آموزشی در برخی مدارس اشاره کرد و افزود: بررسی موضوع مدارس و فضاهای آموزشی روستایی و همکاری حوزه بهداشت و درمان و شهرداری محور اصلی آموزش و پرورش است. بیل سوار آره.

دکمه بازگشت به بالا