خانواده و جامعه

ارائه خدمات درمان در منزل به صورت شبانه روزی در ایام اربعین

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اشاره به فعالیت شبانه روزی این مرکز از ارائه خدمات این مرکز در ایام اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش patc، ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، خدمات مرکز خانواده درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران (دام) در تمام ایام اربعین حسینی و تعطیلات پیش رو در دسترس خواهد بود و بیماران در تهران در حال بستری هستند. شبانه روزی درمان می شود.

خدمات حرفه ای خانواده درمانی (DAM) سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با مجوز وزارت بهداشت، کلیه خدمات درمانی قابل انجام در منزل اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخصص، خدمات توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار) را ارائه می دهد. خدمات درمانی، ماساژ درمانی)، خدمات پرستاری و تزریق، انجام تست کرونا و نمونه برداری و آزمایش، اجاره تجهیزات پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی، بینایی و شنوایی سنجی، مراقبت از بیمار و سالمند، خدمات آی سی یو در منزل، صدور گواهی فوت با ساعت حتی در روزهای تعطیل. در اختیار شهروندان تهرانی قرار می گیرد.

متقاضیان این خدمات می توانند برای استفاده از آن با شماره تلفن 64064 تماس بگیرند و یا برای اطلاعات بیشتر به سایت مجتمع https://dam.clinic مراجعه کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا