استان ها

ارتقاء سطح ارائه خدمات مراکز گردشگری در جزیره کیش

به گزارش patc کیش:مسئول منطقه آزاد کیش در صحبت از سیاست کلان این سازمان در حوزه گردشگری گفت: در راستای ساماندهی منطقه گردشگری کیش تغییراتی به تازگی آغاز شده و برخی دیگر در حال تکمیل است.

جمالی با بیان اینکه پروژه در دست اقدام معاونت گردشگری با همکاری همه فعالان گردشگری جزیره اجرا می شود، گفت: محور این طرح توسعه توجه به مسائل و مشکلات حوزه گردشگری جزیره است.

وی در خصوص طرح طبقه بندی باشگاه ها و کشتی های دریانوردی افزود: در سال های 97 و 98 رده بندی باشگاه ها و کشتی های دریایی آغاز شده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا این طرح متوقف شد.

جواد جمالی افزود: در نظر داریم با همکاری صنوف مربوطه طرح های فوق را در کنار سایر طرح ها از جمله ساماندهی عکاسان به تدریج اجرا کنیم.

جمالی ضمن تحسین اصحاب رسانه و خبرنگاران، جزیره کیش را یک نیروی پشتیبان در حوزه گردشگری دانست و بر نقش موثر آنها در اجرای طرح های گردشگری تاکید کرد.

جمالی در خصوص توزیع و ساماندهی خانه های شبانه کیش گفت: این موضوع یکی از دغدغه های اصلی معاونت گردشگری است که در نظر داریم با همکاری و مشاوره هتل داران کیش طرح های مناسبی را برای آنها اجرا کنیم. “

وی ادامه داد: اولویت اول ما در فاز اول جامعه هتل داران کیش است چرا که این قشر یکی از مظلوم ترین اقشار صنعت گردشگری هستند که با اجرای پروژه مرکز تماس گردشگری کیش تاثیر قابل توجهی در حل مشکلات گردشگران».

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: به منظور بررسی مشکلات فعالان این حوزه، معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ساعت 10 صبح پنجشنبه هر هفته جلسات عمومی را اختصاص می دهد. مدافعان حقوق در جزیره توریستی می توانند یک قرار ملاقات داشته باشند. به دفتر معاونت مراجعه کنید.

46

دکمه بازگشت به بالا