عمومی

ارتقای کیفیت خدمات گردشگری عامل جذب توریست می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مجتبی عبداللهی سه شنبه شب در دیدار با سازمان های گردشگری در آلبرتا با اشاره به اینکه گردشگری صنعت اول جهان است، افزود: بسیاری از کشورها حتی اگر اندکی جاذبه های طبیعی داشته باشند و پایگاه های ویژه ای برای جذب گردشگر ایجاد کنند. ، اقتصاد آنها دارد.

وی ادامه داد: فعالیت در حوزه گردشگری و صنایع دستی خود بسیار جالب و جذاب است اما کیفیت خدمات و معرفی نقاط دیدنی در جذب گردشگر موثر است.

عبداللهی گفت: ایران یکی از کشورهای برتر دنیا با جاذبه های تاریخی و طبیعی است که در زمینه گردشگری گل و گیاه، صنعت و پنج تخصص حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد.

وی افزود: البرز واقعا ایران کوچکی است که جاذبه های گردشگری و صنایع دستی متنوعی در مرکز آن قرار دارد.

فرماندار آلبرتز گفت: این استان گردشگران ورودی بیشتری دارد اما باید تدابیری اندیشیده شود جایگزین کردن با عبور، اجازه دهید آلبرت ها مقصد آنها شود.

وی افزود: از حضور سازمان ها و بخش خصوصی در حوزه گردشگری استقبال می کنیم و حمایت های لازم را در این زمینه خواهیم داشت.

عبداللهی گفت: برای رونق گردشگری آلبرتس باید بخش خصوصی وارد عرصه شود و ما هم باید وارد این عرصه شویم. مانند ما به عنوان نمایندگان دولت تمام تلاش خود را برای ترویج و رفع موانع در این زمینه انجام خواهیم داد.

وی افزود: باید شرایطی را برای استان فراهم کنیم که روستاها و بوم گردی را احیا کند چرا که از این طریق اقتصاد روستایی نیز احیا می شود.

دکمه بازگشت به بالا