ارسال ۸۰۰ اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره اقوام ایران‌ زمین

اقوام ایران |جشنواره

patc/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از ارسال ۸۰۰ اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره اقوام ایران‌ زمین خبر داد.

فرهاد فرامرزیان در دیدار با احسان یاوری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی استان در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی، درمانی، رسانه‌ای و آموزشی اظهار کرد: چهارمین جشنواره اقوام ایران‌ زمین به‌همت جهاد دانشگاهی با مشارکت دانشگاه لرستان و برخی دستگاه‌ها، ۳۱ اردیبهشت‌ماه در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ و تمدن غنی ایران زمین، بر کسی پوشیده نیست، ادامه داد: این جشنواره در دو بخش لباس و عکس برگزار و در مجموع ۸۰۰ اثر با دبیرخانه آن ارسال شده است.

فرامرزیان با یادآوری اینکه آیین اختتامیه جشنواره ملی اقوام ایران‌زمین با حضور دکتر خادمی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و دکتر رشید جعفرپور، مسئول بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‌های جانبی، تجلیل از خانواده شهدا و حضور خادمین رضوی همراه با پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) از بخش‌های آیین اختتامیه این جشنواره خواهند بود.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به فعالیت مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در راستای کمک به افزایش جمعیت به‌عنوان یکی از مسائل روز کشور گفت: تاکنون بیش از ۸ هزار بیمار در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان لرستان پذیرش شده‌اند.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا