ورزشی

استادان بسیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی برای «جهاد تبیین»

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، سید حسن هاشمی، در مراسم بزرگداشت شهید «دکتر چمران» که در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد، پروفسور بسیجی از سهم بی بدیل پروفسور بسیج در اعتلای عرصه های مختلف تقدیر کرد. علم در کشور در بصیرت افزایی و مقابله با آنها و مروج اندیشه های صرفا انقلابی در مراکز آموزش عالی.

وی با بیان اینکه محوریت و بیانات رهبر معظم انقلاب بهترین الگو و راهبرد استاد بسیج است، افزود: بسیج متشکل از نیروهای وفادار، مجموعه ای پویا، مخلص و وفادار و یادگار امام خمینی(ره) است. عامل بسیار قدرتمندی در تقویت وحدت، اقتدار و امنیت ملی است. این نیروی قوی مردمی نقش مهمی در ارتقای ظرفیت و شکوفایی ملی دارد. مقام معظم رهبری در بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب اسلامی دیدگاه بسیار روشن و امیدوارکننده ای ارائه کردند؛ لذا استاد بسیج دانشگاه آزاد اسلامی به تبیین موضوع بسیار مهم جهاد می پردازند و در تبیین این امر نقش موثری داشته است. در اهداف متعالی بیان شده و در تحقق اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: شهید چمران یک دانشمند انقلابی وفادار بود که با اخلاص، ایثار و تعهد به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کرد، لذا ترویج اندیشه های انقلابی، تقویت روحیه باستی امری ضروری است. .

استاد بسیج در تولید قدرت اجتماعی پیشگام است

جانشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان جنوبی نیز گفت: استاد بسیجی رسالت مهمی در دانشگاه و جامعه دارد، استاد بسیج پیشگام در تولید نیروی اجتماعی برای مقدسات جمهوری اسلامی است. نظام و تفسیر جهاد .

اساتید برجسته باسکی برای تولید قدرت اجتماعی برای «تبیین جهاد»

حجت الاسلام محمد حاجی زاده افزود: استاد بسیج می تواند در ارتقای نخبگان وفادار انقلابی برای تفسیر صحیح مشکلات و تشدید فعالیت های موثر در جهت رفع معضلات اجتماعی بسیار موثر باشد. زبان همراه با تربیت اخلاقی و بدنی و تلاش برای دستیابی به یادگیری دوگانه «این هم از وظایف اساتید علم است، شما باسکی ها می توانید در همه این زمینه ها تریلبلیزر و تریلبلیزر باشید. ” اهمیت بسیج معلمان را بیان می کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه محل تفکر و اساتید فداکار است، باسکی شریان تولید ایده ها و راهبردها و دانشجویان توانمندساز این ایده ها در سراسر جامعه هستند، گفت: بسیج اساتید در آموزش و پرورش در سطح انقلاب اسلامی مهم و موثر است. اثر

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا