بین الملل

استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، اظهار کرد: پیشرفت اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در کشور و هر استان و نقش اساتید در جهاد تبیین های تعیین کننده و تعیین کننده است.


بیشتر بخوانید:

علما فرماندهان جنگ نرم جهادی هستند


وی افزود: اساتید دانشگاه با کار جهادی علمی و اندیشه های انقلابی نقش مهم و حیاتی در پیشرفت کشور و استان ها دارند و واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور نسبت به سایر مراکز آموزش عالی نقش پررنگ تری دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، استاد دانشگاه فرمانده جنگ نرم آنچه در خط مقدم جهاد در گذشته و امروز می بینیم تفسیر و روشنگری است.

وی گفت: بدون حضور و حضور دانشگاه های استاد محور، توسعه در هیچ زمینه ای محقق نمی شد و در استان ایلام نیز با عنایت ویژه نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام، این امر ضروری بوده است. شرایط را برای ورود اساتید دانشگاه و ایجاد نقشه های بیشتر فراهم می کند.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام تصریح کرد: تفسیر و نشر آثار گرانبهای استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی و آرمان های ائمه اطهار و مقام معظم رهبری با همت انقلابی و جهادی امروز اولویت همیشگی دانشگاه آزاد اسلامی است. با مدیریت دکتر تهرانچی و سایر مسئولان دانشگاه، این مهم بیش از پیش در حال انجام است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا