استان ها

استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در پروژه‌های توسعه‌ای مترو تهران

بهرامی پیشنهاد کرد؛

معاون حمل و نقل شهر تهران بر لزوم بهره گیری از توانمندی ها و توان بخش خصوصی در توسعه شبکه متروی پایتخت تاکید کرد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، جلال بهرامی معاون حمل و نقل شهر تهران در نشستی با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مترو در جریان آخرین وضعیت رفع نواقص مترو قرار گرفت. خطوط 3 و 4 در پیشرفت فیزیکی ایستگاه های باقی مانده در خطوط 6 و 7 قرار دارند. همچنین پروژه راه اندازی خط متروی تهران-پلند در قطعه بین فرودگاه امام خمینی (ره) و شهر جدید پالند قرار گرفت.

در گزارش معاونت حمل و نقل رئیس جمهور، پروژه های عمرانی خط 7، آخرین ساخت ترمینال مترو و پارکینگ، مسائل مالی مربوط به تامین به موقع منابع مالی و جدول زمانی بازنگری شده افتتاحیه آتی نیز مورد توجه قرار گرفت. بحث و گفتگو و برقراری ارتباط.

معاون حمل و نقل شهر تهران در خاتمه این نشست ضمن اذعان به دشواری های گرانی فعالیت های عمرانی در شرایط کنونی، خواستار شفاف سازی نقش بخش خصوصی در ساختار پروژه ای شرکت مترو شد.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت قانونی شرکت مجتمع ایستگاه مترو و استفاده کارآمد از بودجه غیرنقدی برای پیشبرد هرچه سریعتر پروژه پرهزینه آتی تاکید کرد.

گفتنی است معاون حمل و نقل شهر تهران تکمیل ایستگاه های باقیمانده شبکه مترو پایتخت را موضوع مهمی دانست و از بازدید در محل از پروژه های در حال ساخت شرکت مترو خبر داد. در اسرع وقت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا