استان ها

استقبال مردم از احداث پل پیامبر اعظم بندرعباس

صبح ساحل نوشت: مهدی نوبانی، شهردار بندرعباس در مراسم آیین تجلیل از شهرداران بندرعباس گفت: روز دهیاری و شهرداری مصادف شده با روز قلم که این روز را خدمت تمام نویسندگان و اهل قلم هایی که شهرداری را طی این مدت، همراهی کردند تبریک می گویم‌.

نوبانی با اشاره به روز دهیاری ها و شهرداری ها بیان داشت: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، نمونه ویژه همکاری و همدلی مردم در عرصه خطیر مدیریت شهری و روستایی هستند و مجموعه شهرداری به عنوان بزرگترین نهاد اجتماعی خدمات رسان حوزه شهری، نقش آفرین اصلی توسعه شهری، آبادانی سرزمین و توسعه اجتماعی شهر است.

مهدی نوبانی با اشاره به سومین سال برگزاری روز دهیاران و شهرداری با همت شهرداری بندرعباس بیان داشت: چهاردهم تیر ماه که به نام روز شهرداری ها و دهیاری ها نامگذاری شده فرصت خوبی ست است تا بدینوسیله ضمن تبریک این روز به همه شهرداران و دهیاران و همچنین کارکنان خدوم و پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های کشور، از زحمات شبانه روزی و و خالصانه همکارانم در شهرداری و مدیریت شهری بندرعباس تشکر کنم.

نوبانی با تشکر از شهرداران حاضر در جلسه آیین شهرداران بندرعباس گفت: من و همکارانم با تمام توان در این مجموعه شهرداری برای خدمت به مردم و مناسب سازی شهر بندرعبلس محیط در حال تلاش و فعالیت هستیم.

شهرداری بندرعباس تاکید کرد: طی هفته های گذشته به افتتاح بیش از ۹ پروژه مفتخر شدیم به لطف خدا پروژه‌ها زیاد و تحولات شهری طی مدت دو ساله گذشته برای مردم مشهود است.

مهدی نوبانی در خصوص احترام به بزرگتر و احترام به مردم شهر بندرعباس، خاطر نشان کرد: در هر شهر و روستای کشور رابطه مستقیمی بین مردم و این نهاد اجتماعی وجود دارد و هر چه این رابطه از استحکام و دوام بیشتری برخوردار باشد به نفع مردم و به نفع شهرداری خواهد بود زیرا هر چه که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بتوانند در عرصه خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهرها و روستاها به وظایف خود به شکل بهتری عمل کنند قطعاً تأثیر این خدمات به صورت مستقیم متوجه مردم خواهد بود.

شهردار بندرعباس به استقبال از مردم از احداث پل شهید سالاری در محدوده پیامبر اعظم گفت: یکی از بزرگترین حرکت های شهرداری بندرعباس در تسهیل رفت و آمد مردم بندرعباس و ایمن سازی حمل و نقل، تسهیل مسیر شرق به غرب بندرعباس با احداث پل ۱۲۰ متری بوده که باعث آسوده خاطری مردم علی الخصوص کارکنان صنایع غرب بندرعباس شده است‌.

46

دکمه بازگشت به بالا