حوادث و رویدادها

اشتری: تیغ پلیس در تقابل با اوباش و سارقان باید تیز باشد 

فرمانده انتظامی کشور گفت: در مواجهه با اراذل و اوباش و سارقان، تیغ پلیس باید تیز باشد و با هرکسی که مرعوب پلیس شود، می توان قاطعانه و قانونی برخورد کرد.

به گزارش patc، سردار حسین اشتری در دیدار فرمانده و رئیس پلیس ویژه غرب استان تهران با تبریک عید سعید غدیر خم گفت: برخورد با سارقان از اولویت های پلیس خواهد بود و مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار پلیس قرار خواهد داد. موضوع را تحت تاثیر قرار دهد تا با پلیس برخورد جدی شود.» منطقه سرقت باید اقدامات متقابل انجام دهد.

وی در خصوص موقعیت جغرافیایی غرب استان تهران افزود: ارتباط غرب استان تهران و شهرستان های آن با شهر تهران یکی از ویژگی های بارز و مهم منطقه است که باید به این مهم توجه ویژه داشت. بهبود مناطق امنیتی در منطقه.

فرمانده کل قوا در خصوص راه اندازی گشت 110 در غرب استان تهران گفت: راه اندازی گشت 220 110 در این منطقه برای مردم بسیار مهم و نشاط آور است، بنابراین باید توجه ویژه ای شود. آموزش کار و بهبود تناسب اندام کارکنان.”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس غرب استان تهران، وی درباره مبارزه با اغتشاشگران غرب استان تهران گفت: تیغ پلیس باید در برابر اراذل و اوباش و سارقان تیز باشد و هرکسی که رعب و وحشت ایجاد می کند اجازه برخورد قاطع و قانونی با پلیس را داشته باشد. دارند.

آستری درباره نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش مراجعه مردم به این مرکز خرید گفت: پلیس باید در حوزه سرقت هوشیار و پیشگیرانه عمل کند و برخورد با مجرمان امیدوارکننده باشد.

فرمانده کل کشور در خاتمه با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی غرب تهران به ویژه فرمانده پرتلاش سردار ظهیری خاطرنشان کرد: دغدغه کارکنان و خانواده شهدا و جانبازان، همکاران بیمار و متوفی خواهد بود. بخش اصلی طرح

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا