حوادث و رویدادها

اشراف اطلاعاتی و ارتقاء توان عملیاتی از اولویت ماموریت‌های مرزبانی

معاون عملیات فرماندهی کل انتظامی استان در بازدید از نیروهای مرزبانی استان گلستان، توانمندی و آمادگی را دو شاخص مهم کیفیت ماموریت های مرزی برشمرد.

به گزارش patc، سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه بازدید از مرزبانی استان گلستان که در عید نوروز در مرزبانی استان گلستان حضور دارند، سال نو را با رشادت و اقتدار تبریک گفت و پوشیدن این لباس در خدمت ایثار و فداکاری است و گفت: رشادت شماست. مرزبانی که شبانه روز از مرزهای این آب و خاک پاسداری و پاسداری می کند و این سختی ها و زحمات شما باید در پیشگاه خداوند جایگاه والایی داشته باشد.

وی از توانمندی و آمادگی به عنوان دو شاخص مهم کیفیت ماموریت های مرزی یاد کرد و افزود: منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را مد نظر قرار دهید و تمرکز بر نگاه راهبردی به مسائل مأموریت باشد.

معاون عملیات فرماندهی کل انتظامی استان با اشاره به اینکه اشراف اطلاعاتی و ارتقای توان رزمی از اولویت های ماموریت مرزبانی است، گفت: افزایش توان رزمی نیروهای مسلح به ویژه مرزبانی امنیت را برای شهروندان و مرزها به ارمغان می آورد. ساکنان.”

سردار ساجدی نیا افزود: اعتماد مردم به پلیس زمانی افزایش می یابد که با قانون شکنان مقتدرانه، عاقلانه و آماده برخورد کنند و با حمایت و پناه دادن به مظلوم و با رعایت موازین قانونی قاطعانه برخورد کنند.

وی با قدردانی از فعالیت شبانه روزی و دستاوردهای ارزشمند نیروی مرزبانی گلستان در جهت رشد مثبت حوزه امنیتی در یک سال گذشته، افزود: اقدامات اطلاعاتی در پاسگاه های مرزی استان پیشرفت چشمگیری داشته که نشان از تلاش و پیشرفت دارد. به مرزبانان.»

معاون عملیات نیروی انتظامی با بیان اینکه باید در هر کجا که هستیم برای حفظ امنیت پایدار تلاش کنیم، گفت: از تمامی نیروهای انتظامی و مرزبانی می خواهیم که بر حوزه های کاری خود نظارت کامل داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ساجدی نیا با تشکر از آمادگی رزمی و توان رزمی نیروی مرزبانی فرمانده مرزبانی استان گلستان، گفت: تمامی کارکنان.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا