حوادث و رویدادها

اضافه خدمت کدام سربازان بخشیده می‌شود؟

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: بخشودگی اضافه کار سالانه مشمولان وظیفه که اخیراً از سوی رئیس فرماندهی کل سازمان نظام وظیفه عمومی کشور ابلاغ شده است، تنها شامل بخشودگی اضافه کار نیروی انتظامی برای سربازان سراسر کشور می شود. سربازان وزارت دفاع، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی مستثنی هستند.

به گزارش patc، سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد: اضافه کار سالانه مشمولان خدمت سربازی که اخیراً از سوی رئیس سازمان وظیفه عمومی اعلام شده است، صرفاً شامل اضافه کاری حداکثر تا 12 نفر نیروی انتظامی/1/1400 می شود و شامل وزارت دفاع نمی شود. سربازان انقلاب اسلامی سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی.

بولتن تاکید می کند که اخطارهای بخشودگی اضافه کار فقط شامل سربازان فرماندهی انتظامی عمومی می شود: اضافه کاری سالیانه برای کلیه سربازان فرماندهی انتظامی، سربازان متاهل و مجرد که در پایگاه خدمت می کنند از تاریخ 1 دسامبر 1400 (پشت دفترچه) به مدت 2 ماه بخشوده می شود.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری پلیس، با توجه به وظایف سازمانی و رضایت فرماندهان محترم هر یگان از انجام وظایف محوله، به کسانی که مرخصی سالانه نداشته باشند یک ماه مرخصی پاداشی تعلق می گیرد. کارکنان

توجه: دست اندرکاران و خانواده هایشان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مخزن سازمان www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا 096480 و یا کانال khbaresabazi@ سازمان در پیام رسان سروش مراجعه کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا