ورزشی

اظهارات سرمربی ولز درباره ایران/ «گرت بیل» کاملا آماده بازی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری قطر مر، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز فردا (جمعه) از ساعت 13:30 دیدار خود در جام جهانی را آغاز می کنند. 2022 قطر به مصاف هم خواهد رفت.

“راب پیج” سرمربی تیم ملی ولز امروز در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

صفحه در مورد فرم جو آلن و شانس های او مقابل ایران: او تست فنی را به خوبی پشت سر گذاشت و می توانیم از خبرهای خوب آماده سازی او استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز تاکید کرد که هواداران تیم ملی ایران امیدوارند با برد ولز باخت 6 بر 2 مقابل انگلیس را پاک کنند: موافقم. شاید ایران از این باخت ناامید شد اما آنها می خواهند برگردند و البته ما انگلیس را هم می شناسیم. ایران ممکن است ترکیب خود را تغییر دهد. آنها به خاطر انگلیس ترکیب خود را تغییر دادند و باید ببینیم از چه ترکیبی استفاده می کنند.

سرمربی تیم ملی ولز در مورد اعتراض بازیکنان آلمان به آزادی بیان در جام جهانی فوتبال ژست های مشابهی از بازیکنانش داشته است؟ او گفت نه. حرکت رو به جلو داریم. ما اینجا هستیم تا فقط فوتبال بازی کنیم و شاید آلمان هم بخواهد از همین پیام استفاده کند.

پیج درباره شانس های گرت بیل مقابل ایران توضیح داد: این یکی از بهترین بازی های او مقابل آمریکا نبود، اما بیل از آن دسته بازیکنانی است که می تواند در شرایط سخت بازی کند. او یک ضربه پنالتی هم به ثمر رساند. ما باید به او اعتبار زیادی بدهیم.

آیا بل آماده انجام سه بازی در هشت روز است؟ او گفت: او کاملا آماده بازی است. بیل یک حرفه ای است و از زمانی که ما مقابل تیم آمریکا بازی کردیم به او استراحت داده شده است.

سرمربی ولزی درباره شرایط آمادگی جو آلن گفت: تیم ملی ما با او کار بزرگی انجام داده و جو در فرم فوق العاده ای قرار دارد. ما نگران او هستیم، برخی از مصدومیت های او نگران کننده است. ما هفته گذشته بازیکن را زیر نظر گرفتیم و فکر می کنم او می تواند بازی کند. آلن می خواست با تیم آمریکا بازی کند، اما من مخالفت کردم. من فکر می کنم این در دراز مدت مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

وی درباره اهداف تیمش مقابل ایران و احتمال تغییر ترکیب این تیم بیان کرد: برای جام جهانی آماده هستیم و همیشه برنامه B داریم. ما برای بازی فردا برنامه داریم و می دانیم چگونه بازی کنیم. امیدوارم فردا این طرح اجرایی شود.

پیج در پاسخ به این سوال معتقد است که صعود تیمش به مرحله بعد بستگی به تفاضل گل دارد؟ وی بیان کرد: اول از همه به دنبال پیروزی هستیم و این مشکل ممکن است با تفاضل گل منجر به صعود شود. ما در مسابقات مقدماتی جام جهانی این مشکل را داشتیم. ممکن است با همین وضعیت مواجه شویم. به این فکر می کنیم که فردا چگونه به کارمان ادامه دهیم.

دکمه بازگشت به بالا