بین الملل

اظهارات ضد فلسطینی جدید وزیر تندروی صهیونیست

وزیر تندرو دارایی رژیم صهیونیستی بار دیگر اظهاراتی جنجالی و تحریک‌آمیز را علیه فلسطینی‌ها بر زبان آورد و خواستار نابود کردن آنها شد.

به گزارش patc، «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر تندرو دارایی رژیم صهیونیستی در این باره گفت: باید طبق آنچه در تورات خوانده‌ایم دشمنانمان را زیر پایمان له کنیم.

طبق گزارش خبرگزاری سما، وی افزود: ما باید «رفح»، «دیرالبلح» و «النصیرات» را ویران کنیم.

اسموتریچ با چشم‌پوشی از جنایات وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی در نوار غزه و کشتار کودکان بی‌گناه، فلسطینی‌ها را «ارواح شیطانی» خطاب کرد و مدعی شد: زیر این آسمان ​​جایی برای این ارواح شیطانی وجود ندارد و آنها نباید زنده بمانند، همه آنها را بکشید، ما همه آنها را از بین خواهیم برد.

وزرای تندرو کابینه رژیم صهیونیستی با تهدید «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم به سرنگونی کابینه وی طرح‌های شوم خود علیه ملت فلسطین و کشتار وحشیانه آنها در نوار غزه را پیش می‌برند. آنها بر حمله همه‌جانبه به شهر رفح به بهانه از بین بردن تیپ‌های حماس و مقاومت پافشاری می‌کنند تا فلسطینی‌ها را به اجبار به خارج از سرزمین مادری‌شان آواره کنند.

رژیم صهیونیستی علی‌رغم محکومیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای همچنان در دویست و هجدهمین روز جنگ، به تجاوزات خود به غزه ادامه می‌دهد.

رژیم اشغالگر پس از آنکه سه‌شنبه هفته گذشته گذرگاه مرزی رفح را اشغال و جریان ورود کمک‌ها به نوار غزه را متوقف کرد، قصد دارد به جنگ نسل‌کشی، قحطی و محاصره فلسطینی‌ها در غزه ادامه دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی با اشغال گذرگاه رفح، گذرگاه زمینی اصلی در نوار غزه که کمک‌ها از طریق آن وارد این باریکه ‌می‌شد را بست؛ اقدامی که خطر تشدید فاجعه انسانی را به ویژه به دلیل کمبود مواد غذایی و سوخت به همراه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا