ورزشی

اعزام تیم پارادوومیدانی به مسابقات بین المللی فزاغ امارات در هاله‌ای از ابهام

به گزارش شفاف، بهمن رضایی درباره وضعیت اعزام تیم پارادوکس برای حضور در مسابقات بین المللی فزاق امارات گفت: مسابقات بین المللی پارادوکس اواخر اسفندماه در شهر فزاق امارات برگزار می شود. البته اگر بخواهیم ورزشکارانی را به این مسابقات اعزام کنیم، کسانی که شرایط لازم را دارند و شانس کسب طلا دارند، اعزام خواهند شد.

وی در خصوص وضعیت ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی گفت: به منظور آمادگی ورزشکاران برای حضور در بازی های پارالمپیک آسیایی چین، سه مرحله اردوی آماده سازی در نظر گرفته شده است که تا پایان سال دو مرحله برگزار می شود. که در اهواز برگزار می شود. سومین دوره با حضور 29 ورزشکار، 11 زن و 18 شکارچی مرد، از سوم اسفندماه در اهواز آغاز می شود و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص رکوردهای دوندگان در دو مرحله اردوی آماده سازی گفت: به دلیل اینکه فصل زمستان است تمرین مربیان بیشتر کار بدنسازی است و رکوردی در کار نیست.

رضایی همچنین درباره تعداد دوندگان اعزامی برای حضور در بازی های پارالمپیک چین تصریح کرد: 29 ورزشکار حاضر در اردوی آماده سازی بهترین دوندگان مسابقات قهرمانی کشور بودند که به اردوی آماده سازی بازی های پارالمپیک چین دعوت شدند، اما مرحله نهایی این رقابت ها خواهد بود. در اواخر اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود و انتخابی دوومیدانی را برای تعیین فینالیست های بازی های پارالمپیک چین انجام می دهد.

وی در پایان با بیان اینکه پیش بینی می کنیم 40 ورزشکار را برای حضور در بازی های پارالمپیک چین اعزام کنیم، افزود: با توجه به سیاست های ملی بازی های پارالمپیک، برای اعزام تیمی با مدال های باکیفیت برای این بازی های پارالمپیک، تلاش خواهیم کرد. از افرادی که شانس بالایی برای کسب مدال دارند به اردوی تیم ملی دعوت کنید.

دکمه بازگشت به بالا