حوادث و رویدادها

اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در چالوس و هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت های ترافیکی در جاده های چالوس و هراز در آخر هفته را تشریح کرد.

سرهنگ احمد حیرانی در گفت وگو با patc، وی در پاسخ گفت: محدودیت تردد در محورهای منتهی به شمال کشور از روز چهارشنبه آغاز شده و تا روز شنبه ادامه دارد بنابراین از ساعت 12 ظهر چهارشنبه 30 فروردین لغایت 6 صبح روز شنبه 3 اردیبهشت از کرج. -محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس به روی موتور سیکلت بسته است که در صورت مشاهده با پلیس برخورد می شود. انجام خواهد داد. البته تردد موتورسیکلت های پلیس و امدادی در این مسیرها بلامانع است.

وی ادامه داد: در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون همچنان ممنوع است. همچنین روز پنجشنبه 10 اردیبهشت ماه از ساعت 13 الی 24، تردد انواع وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج مسدود و یکطرفه خواهد بود. تردد انواع تردد در روزهای جمعه و شنبه از ساعت 13 الی 24 و دوم و سوم اردیبهشت ماه از سمت کرج و ابتدای بزرگراه شمال تهران به مرزن آباد نیز مسدود است. روز یک طرفه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران خواهد بود.

حیرانی در خصوص محور هراز نیز گفت: تمامی تریلرها در محور هراز همچنان ممنوع الخروج هستند. همچنین چهارشنبه 30 فروردین از ساعت 12 الی 24 و پنجشنبه، جمعه و شنبه 1 الی 3 اردیبهشت از محور هراز. روزهای جمعه و شنبه 2 الی 3 اردیبهشت از ساعت 14 الی 22 از رودهن به سمت آمل کلیه وسایل نقلیه تعطیل است. یک طرفه است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در محورهای قزوین – رشت و فیروزکوه محدودیتی وجود ندارد و تردد در آنها عادی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا یک طرفه بودن هراز و چلوث نهایی می شود؟ وی با بیان اینکه مشکل پیش بینی شده است و اجرای آن منوط به بار ترافیکی در این محورها خواهد بود، گفت: یک طرفه شدن چالوس و هراز هم اکنون امکان پذیر است.

شیرانی با انتشار شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از سفر با این شماره تماس بگیرند تا از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده مطلع شوند و بر اساس اطلاعاتی که به دست می آورند برنامه ریزی سفر خود را انجام دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا