عمومی

افتتاح ۴۳ پروژه با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان در سرپل ذهاب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

صدرالله بابلی در گفتگو با خبرنگاران آنلاین گفت: 43 پروژه عمرانی در صنعت، کشاورزی، عمران و عمران. سالپول برو با خط اعتباری هفتگی 140 میلیارد تومان افتتاح می شود.

وی افزود: دیدار با ائمه جمعه و خانواده شهدا، گلباران و عطرافشانی بر مزار شهدا و شرکت در نماز جمعه از برنامه های مسئولان است. سالپول برو آره.

فرماندار سالپول برو وی بیان کرد: آغاز اجرای پروژه های روکش آسفالت و بهسازی معابر تکمیل و منازل به بهره برداران تحویل داده می شود و عملیات روکش آسفالت راه های روستایی نیز به پایان می رسد.

بابلی گفت: برنامه ریزی روسازی راه های روستایی، شبکه نوسازی و بهینه سازی، برنامه ریزی زیرگذر روستا محل اقامتمجتمع خدماتی تاج گرا، مرکز پزشکی و پروژه گازرسانی، روکش آسفالت سالاد و روستا بابا اسکندر، بهسازی و جدول گذاری معابر عمومی، پاکسازی مراکز بهداشتی گردن و … باز خواهد شد.

وی افزود: در سفر رئیس جمهور مصوبات خوبی به تصویب رسید و جلسه بررسی در شهرستان برگزار شد. سالپول برو با تشکیل جلسه و ارتباط با استانداری، مایلیم با توجه به موقعیت شهر توجه ویژه ای به تخصیص اعتبارات سفر داشته باشیم. آه تو باید به شهر رفت

فرماندار سالپول برو وی بیان کرد: مناطق پیشنهاداتی را به استان ارائه کرده اند که امیدوارند اعتبارات مورد نیاز به موقع پرداخت شود تا این طرح به موقع اجرایی شود.

دکمه بازگشت به بالا