فرهنگ و هنر

اقدامات فراجا نویدبخش پلیس در تراز انقلاب اسلامی است

patc/مرکزی فرمانده سپاه روح الله گفت: اقدام نویدبخش فلاح علیه نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی است.

سردار سرتیپ محسن کریمی فرمانده هنگ روح الله استان مرکزی در حاشیه مراسم یادبود پاسدار سجاد فراهانی اظهار داشت: مردم استان مرکزی و شهر اراک بار دیگر به حضور خود در پاسدار سجاد فراهانی افتخار می کنند. مدافعان تشییع و تدفین نشان دهنده احساس امنیت است و این حضور معنادار مردم به ویژه قشر جوان نشان از تداوم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

وی افزود: فلاح با عنایت به رسالت دینی، انقلابی و ملی خود و انجام اقدامات بلندمدت در انجام وظایف مهم، همواره از خود فداکاری و فداکاری برای حفظ سرمایه های امنیت ملی و تلاش و کوشش و رفتار هوشمندانه این سازمان خدمتگزار نشان داد. قطعا بسیار قدردانی می شود.

سردار کریمی ادامه داد: استقرار فراج امن و اقتدار و سربلندی نخبگان این نهاد خدماتی و انقلابی در برابر تهدیدات مختلف به ویژه نوظهور و ثبات امنیت داخلی و نظم داخلی مرهون نقش و مشارکت مردم است دیگر امنیت و سازمان های اطلاعاتی امروز نقش موثری دارند. روز به روز در رضایت مردم و در پیشرفت کشور به سوی پیشرفت و اقتدار رشد می کند.

وی با بیان اینکه فراه امروز یک نمایشگاه حماسی و تصویر درخشان یک پلیس قوی، دانا، قاطع و مصمم در عرصه های مختلف است، گفت: پلیس چتر امنیت، آرامش و اعتماد عمومی است و اقدامات فرح امیدی قدرتمند است. برای پلیس تراز انقلاب اسلامی این روند باید قوی تر از گذشته باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح دارای روحیه ولایتمداری و انقلابی، آماده دفاع از امنیت پایدار، خدمت صادقانه و بصیرت به مردم است و به دشمن بفهماند که ایران مردم را می‌فهمد و انقلابی می‌کند، امنیت کشور به خطر نخواهد افتاد.»

patc به نقل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در سرزمین دشمن و بیگانگان خطر امنیت ملی و بی بند و باری در حال رخ دادن است، خوشبختانه مردم ایران به بیگانگان اعتماد ندارند و حضور آنها نشان از هوشیاری دشمن دارد. توطئه می کنند.» آنها به دشمن فرصت نمی دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا