استان ها

اقدام فرهنگی ارزشمند سپاه فتح در یاسوج/ مرکز آفرینش های هنری بسیج تحولی بزرگ در عرصه فرهنگ و هنر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری برنارد از استان کهگیلویه و بویراحمد؛مصطفی زیبایی نژاد مسئول مرکز آفرینش هنری سازمان است باشی مستضعفین و جانشینان لشکر فتح سرهنگ مصطفی مثنوی و وحید مثنوی معاون در سپاه فتح، مدیر مرکز آفرینش های هنری بسچی سعید احمد توسلی و جانشین معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه فتح سرهنگ عباسی با حضور در حسینیه ثارالله یاسوج، روند ساخت و پیشرفت فیزیکی را مورد توجه قرار دادند. کهگیلویه و بویراحمد بازرسی از.

مسئول مرکز آفرینش هنری سازمان فقر باسکی در این بازدید از چنین مجموعه عظیمی دیدن کرد فرهنگ و هنر وی در مرکز کهگیلویه و بویراحمد با ابراز خرسندی گفت: انتظار نداشتم باشم. استان کوگیلویه و بوی احمد روند ساخت مجموعه های فرهنگی از این طریق به پایان می رسد.

مصطفی زیبایی نژاد از فرمانده و کمیته مدیریت سپاه فتح از ساخت مرکز آفرینش هنری بسیج کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد و افزود: این مجموعه عظیم را تکمیل کنید. فرهنگ و هنر این در جنوب کشور بی نظیر است و در اسرع وقت در اختیار هنرمندان قرار خواهیم داد.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید اظهار داشت: زیربنای مرکز آفرینش هنری بسیج کهگیلویه و بویراحمد 600 متر مربع شامل خانه دیجیتال و خانه طراحی بصری است. انقلاب اسلام، آمفی تئاتر، استودیو، استودیو سرود ملی و موسیقی، استودیو ضبط (شامل استودیو ضبط و اتاق تنظیم) و استودیو تصویر (شامل استودیو، اتاق رختکن و اتاق تدوین).

سرهنگ مصطفی مثنوی افزود: تمامی مصالح سازه ای برای ساخت این مرکز موجود است. استاندارد و عایق کاری، آکوستیک، روشنایی و دیگر حرفه ها را در نظر بگیرید.

وی گفت: با توسعه کانون های آفرینش فرهنگی هنری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، روند خلق آثار فاخر هنری در سراسر استان تسریع می شود و توانایی هنرمندان در عرصه های مختلف به سطح قابل توجهی می رسد. “

مثنوی گفت: کیفیت آثار تولیدی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج کهگیلویه و بویراحمد بسیار بالا بوده و در سطح استانی و حتی کشوری مورد استفاده قرار می گیرد.IMG_20211202_102627 IMG-20211202-WA0037

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا