بین الملل

الحوثی در آستانه روز ملی مقاومت در یمن: جهان معترف است دشمن به سوی شکست قطعی خود در حرکت است

رهبر انصارالله یمن در دعوت از مردم یمن به راهپیمایی فردا (شنبه) به مناسبت روز ملی مقاومت تاکید کرد که جهان متوجه است که دشمن تاکنون در جنگ شکست خورده و به سمت شکست نهایی خود می رود.

عبدالمالک بدرالدین الحوثی، رهبر انصارالله یمن عصر امروز (جمعه) در آستانه روز مقاومت ملی یمن گفت: روز ملی مقاومت لحظه مهمی برای یادآوری مسئولیت ها و تعهدات ما است. سایت تلویزیون مسیری.

حوثی گفت: «شروع این جنگ وحشیانه و ناگهانی علیه یمن ماهیت این جنگ را به خوبی نشان می دهد و به خوبی نشان می دهد که متجاوز کیست.» این جنگ توسط واشنگتن اعلام شد تا مشخص شود متجاوز در جایگاه ناظر کیست. که عامل این تجاوز است. معماران این اتحاد دشمنان آمریکا، انگلیس و اسرائیل هستند و آمریکا ناظر اصلی آن است. عربستان سعودی و امارات نیز عاملان این تهاجم بودند و بقیه اعضای ائتلاف تنها مزدورانی بودند که برای پول حاضر شدند.

رهبر انصارالله یمن گفت که نقش اسرائیل و انگلیس در طراحی جنگ واضح است و آمریکا آن را به وضوح نشان می دهد. جنگ علیه جرم و جنایت یکی از ویژگی‌های غالب جنگ از زمان حملات اولیه بوده است و جامعه جهانی سکوت کرده است. کشتارهای دسته جمعی توسط جوامعی که با غیرنظامیان در مناطق مسکونی مواجه می شوند ادامه دارد.

حوثی درباره جنگ اقتصادی علیه یمن گفت: موضوع این جنگ غارت منابع ملی یمن است و ائتلاف متجاوزان در تلاش است تا بر تاسیسات نفتی، بنادر و منابع ملی یمن تسلط کامل داشته باشد.

وی با اشاره به سرقت درآمدهای نفتی یمن توسط اتحادیه عرب متجاوز گفت: حتی ساکنان استان های اشغالی یمن نیز از این درآمدهای نفتی محروم شده اند.

رهبر انصارالله گفت: حرکت بانک مرکزی یمن از صنعا با هدف توقف دستمزدها، افزایش قیمت ها و کاهش ارزش پول یمن صورت گرفت. به مردم ما بدهید و آنها را تسلیم کنید.

حوثی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به پیشرفت های گسترده نیروی دریایی یمن و تلاش آن برای تولید بیشتر موشک و پهپاد، گفت: ما سعی می کنیم موشک و پهپاد را برای هر هدفی از هر نقطه حتی در دریا پرتاب کنیم. در تولید خمپاره و بمب خودکفا هستیم و اکنون طیف وسیعی از کلاشینکف و سلاح تولید می کنیم.

وی تاکید کرد: مقاومت دستگاه امنیتی ما بسیاری از توطئه ها و تلاش های دشمن را برای گسترش دایره جنایات سازمان یافته، اغتشاشات و قاچاق مواد مخدر خنثی کرده است، مجرمان را شناسایی و دستگیر کنید.

رهبر جنبش انصارالله گفت: تا امروز دنیا به شکست دشمن در این جنگ اذعان دارد و دشمن به سمت شکست کامل پیش می رود.

الحوثی حضور گسترده مردم یمن در تظاهرات، راهپیمایی ها و راهپیمایی ها را نشانه وجود این کشور با وجود حملات نظامی، اقتصادی و رسانه ای دانست و گفت: هر چه دشمن محاصره و جنایت را بیشتر کند، مردم ما بهتر خواهند بود. بیشتر آگاه باشید.» نبرد در راه است.

وی افزود: با وجود شرایط سخت یمن، مقاومت نظامی در میدان نبرد یکی از راه های مقاومت مردم ما است و با وجود کمبود تجهیزات و شرایط سخت، نیروهای مستقر در خط مقدم با اراده و اعتقادی پولادین مقاومت کردند. آب و هوا. “

رهبر انصارالله افزود: تعداد عملیات های نیروهای مسلح یمن در خط مقدم از مرز 66 هزار نفر گذشت و تعداد عملیات ها و درگیری ها در جبهه های مختلف نشان می دهد که ما در این جنگ چه دستاوردهایی داشته ایم.

الحوثی صنعت نظامی را یکی از نیازهای اصلی در مقابله با دشمن به عنوان نمونه جنبش مقاومت در یمن برشمرد و گفت: نیروهای ما در این زمینه به ویژه در زمینه تولید سلاح های بازدارنده پیشرفت خوبی دارند، تیپ شهر مقدس 2 و بالکان 2 وارد این مسیر شدند و به کار خود ادامه می دهند، کشور ما مقاوم است و حتی مهمات خود را تولید می کند.

وی تاکید کرد: تولید پهپادهای دوربرد یا جبهه‌های مختلف ادامه دارد که برای دشمن دردسر ایجاد می‌کند، پدافند هوایی و موشکی و پهپادی یمن در جنگ و محاصره از هیچ رشد کرده و نتایج خوبی را به همراه داشته است. “بگیر.

رهبر انصارالله درباره درگیری روسیه و اوکراین گفت: “تحولات اخیر نشان دهنده دوگانگی استانداردهای غربی است. در واقع، غرب تمام تلاش خود را برای حمایت از اوکراین انجام داده است، بدون اینکه ما از آزادی و حق آزادی خود دفاع کنیم.” دولت.”

حوثی افزود: ما به مقاومت در برابر ایمان، انسانیت، اخلاق و میهن پرستی به عنوان گزینه های اولیه و حمایت مالی و نظامی از جبهه ادامه خواهیم داد و همچنین به توسعه بخش نظامی-صنعتی و صنعتی-غیر نظامی ادامه خواهیم داد.

رونی برون، نماینده کادیما گفت: ما هرگز از موضع خود در حمایت از آرمان فلسطین دست نخواهیم کشید.

رهبران انصارالله به نیروهای رقیب توصیه کرده اند اگر می خواهند از بن بست خارج شوند، به جنگ پایان دهند و به محاصره و اشغال یمن پایان دهند. در هشتمین سال جنگ با محصولات جنگی و سلاح های دریایی خود با دشمن می جنگیم.

الحوثی در پایان از مردم یمن برای شرکت در رژه ها و رویدادهای روز ملی مقاومت در این کشور دعوت کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا