ورزشی

المپیاد استعدادهای برتر فرصتی مناسب برای ساخت نسل طلایی است

انوشیروانی: المپیاد استعدادهای برتر فرصت خوبی برای ساختن نسل طلایی است

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: برگزاری این بازی های المپیک با کیفیت و استانداردهای بالا بسیار مهم است، می توانیم از توانایی ها و استعدادهای جوانان تعیین شده توسط این المپیک برای بازی های المپیک 2028 و 2032 استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری بنا، سجاد انوشیروانی رئیس فدراسیون وزنه برداری درباره میزبانی سومین دوره بازی های المپیک استعدادهای برتر گفت: فدراسیون وزنه برداری با استان میزبان برای میزبانی بالاترین کیفیت مسابقات در گروه های مردان و زنان همکاری خواهد کرد. برای این رویداد

وی با بیان اینکه برای ارتقای سطح کیفی مسابقات رکوردهای ورودی مناسبی را برای این مسابقات به ثبت رساندیم، افزود: از توان داوران هر استان برای میزبانی این مسابقات استفاده می کنیم.

انوشیروانی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما از این المپیک این است که بخواهیم توانایی های تیم پایه را افزایش دهیم، پس از پایان بازی و مشخص شدن نفرات برتر، آنها را به صورت مستمر تمرین دهیم تا نتایج لازم را بگیریم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری از زحمات اداره ورزش و جوانان در برنامه ریزی و برگزاری این مهم قدردانی کرد. با توجه به شرایط کمی و کیفی وزنه برداری ملی، برگزاری این بازی های المپیک با کیفیت و استانداردهای بالا بسیار حائز اهمیت است و می توان از توانایی های جوانان و استعدادهای تعیین شده در سال های 2028 و 2032 توسط این بازی های المپیک استفاده کرد. بازی های المپیک. ما نسلی از این بازی های المپیک پیدا خواهیم کرد که برای 10 سال برای آنها برنامه ریزی کنیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر کمکی کرد؟

با توجه به نتیجه 0 رای بله و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا