حوادث و رویدادها

امام خمینی (ره) امت اسلامی را دارای منزلت و جایگاهی والا می‌دانستند

رئیس جمعیت هلال احمر در سخنانی با گرامیداشت سالروز شهادت مظلومانه امام جعفرساد (ع) و سالگرد رحلت امام خمینی (س) به شیعیان و مسلمانان تسلیت گفت.

به گزارش patc محتوای سخنرانی دکتر کریم همتی به شرح زیر است: “اواسط ماه ژوئن مصادف با سالگرد سه واقعه قومی و مذهبی است. زمان خوبی برای تأمل در رویدادهای معاصر و تأمل در آرمان های زنده نگه داشتن شیعیان در تاریخ است. “تماشا کردن.

هولداد در 14 امین سالگرد درگذشت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی است و در پانزدهم برگزار می شود قیامی به رهبری همان بزرگمرد ، پایان خوش انقلاب اسلامی و استقرار یک نظام دموکراتیک مبتنی بر دین ، ​​از نفات نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین محسوب می شود.

مرحوم امام عظیم و مقام معظم رهبری جانشین وی به ما آموختند كه اگر در امور به خدا توكل كنیم ، به قدرت افراد مشكل توكل كنیم و با آنها به عنوان نعمت خود رفتار كنیم ، مطمئناً خداوند متعال خوشحال خواهد شد كه به وحدت وحدت کشور اعتماد ما محترم خواهد بود ، درست مثل پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1978 ، برای ما غیرممکن ممکن است.

امام خمینی (ره) در طول زندگی سعادتمندانه خود ، ضمن پرستش و دعا برای یاری خدایان ، توجه مردم را نادیده نگرفت و معتقد بود که امای اسلامی در بالاترین وظایف مقامات از منزلت و عملکرد والایی برخوردار است. مردم خدمت می کنند.

امام عزیز این خط مشی و شخصیت را از پیامبر و ناصواب آموخت و اکنون ، همزمان با سالروز شهادت امام جعفرساد (ع) و دو واقعه مهم تاریخی انقلاب و نظام ، می فهمیم که فضایل اخلاقی امام معصوم ثروتمند هستند. بسیاری از عبادات ، پرهیز و دستگیری افراد نیازمند نمونه بسیاری از افراد مومن و انقلابی در ایران است که خداوند با توکل به این امام معصوم توجه ویژه ای به شهدای ملت ایران دارد ، این افراد در سخت ترین لحظات هستند و حوادث است. او را مغرور و پیروز کنید.

هنگام عزاداری سالروز مظلومانه و شهادت امام جعفر سعد (ع) به مقام معظم رهبری حضرت خوجات (س) ، رهبران معظم امامان ، شیعیان و مسلمانان و مردم ، هوو را زنده می گذاریم یاد و خاطره امام خمینی زنده می شود در میثاق جدید با آرمان هایش ، “امام رهلر ، ما قول می دهیم که در راه شهدای گل رز رنگ قیام 6 ژوئن 1963 تا پایان زندگی خود ادامه دهیم.”

دکتر همتی

دکمه بازگشت به بالا