خانواده و جامعه

انجام تست گرم بخش میانی خط ۶متروی تهران در دی ماه

مدیر عامل شرکت مترو تهران در بازدید از آخرین پیشرفت 4 ایستگاه در قطعه میانی خط 6 و پست کیانشهر تصمیم گرفت تا در دی ماه 9 کیلومتری قطعه میانی خط 6 را آزمایشی داغ انجام دهد. برنامه.

به گزارش patc، بر اساس اعلام روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن تهران و حومه (مترو)، خط 6 مترو تهران شامل 42 کیلومتر ریل (با احتساب بخش توسعه) است و مدیریت شهری تصمیم گرفته است که تکمیل ایستگاه در اولویت قرار گیرد. مقطع میانی آن به دلیل نیاز به پیوستگی، خطی با حداکثر طول استفاده شده است.

مهندس محسن هرمزی مدیرعامل شرکت مترو تهران با اعلام مطلب فوق، در خصوص روند تکمیل قطعات مختلف خط 6 مترو بیان کرد: پس از بازدید از میدان شهدای هفتم تیر، میدان حضرت ولیعصر، بستان لاله و خیابان کارگر، زمان بندی انجام تعهدات باقی مانده تعیین شد. بررسی شد و مقرر شد تمامی تمهیدات لازم برای افتتاح 4 سایت فوق در اسرع وقت اندیشیده شود.

هرمزی در ادامه با اشاره به اینکه عملیات احداث خط 6 نیروگاه جنوب در منطقه کیانشهر به اتمام رسیده است، افزود: بخش تجهیزات این نیروگاه مهم در حال حاضر حدود 70 درصد پیشرفت داشته و با جدیت در حال تلاش برای آماده سازی آن هستیم. تا پایان فوریه

مدیرعامل شرکت متروی تهران همچنین از مقدمات برق‌رسانی کل خط 6 خبر داد و گفت: با تامین به موقع اعتبارات و تزریق مستمر پروژه‌های باقی‌مانده، بسیار امیدواریم که زمانی که قطعه میانی گرم شود. تست خط 6 مترو آماده است، در اسرع وقت محقق خواهد شد سایت های آنلاین در حال ساخت را می توان با اطمینان راه اندازی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا