حوادث و رویدادها

انفجار مرگبار خانه‌ای در تهرانپارس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع یک انفجار مهلک در یک ساختمان مسکونی در پالس تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با patc گفت: “ساعت 10:29 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که یک ساختمان مسکونی منفجر شده است و نیروهای آتش نشانی دو بار سوخت گیری مجدد ارسال کردند. متوقف شوید و به محل حادثه در پاس بروید ، تهران ».

وی گفت: اولین آتش نشانان دو دقیقه پس از اعلام حادثه در محل حاضر شدند. وی گفت: مرکز زمین لرزه انفجاری بود که در واحدی در حدود 50 متری زیرزمین رخ داد و باعث آتش سوزی کوچک و شکستن پنجره ها و درهای ساختمان و ساختمانهای اطراف شد.

مالکی گفت که آتش نشانان به دو گروه تقسیم شدند و اقدامات اطفا حریق و نجات را در دستور کار خود قرار دادند.

سخنگوی اداره آتش نشانی و امنیت شهر تهران گفت که طبق گفته شاهدان این حادثه ، یکی از ساکنان این شهر پیرمردی 37 ساله بود که متوجه بوی گاز شد و برای تحقیق در این زمینه به زیرزمین رفت. به گفته پرسنل خدمات اورژانس ، این انفجار در دست بررسی است و شدت انفجار به حدی بود که فرد کشته شد. قبل از رسیدن آتش نشانان ، جسد توسط اهالی از ساختمان خارج شد.

ملکی افزود: علاوه بر این ، یک جوان 34 ساله ساکن واحد مسکونی دچار سوختگی و جراحات شدیدی شد و علاوه بر این ، یک پیرمرد 70 ساله نیز به دلایل زیر در طبقه فوقانی دچار آسیب دیدگی شد: ، آنها زخمی شدند. به بیمارستان فرستاده شدند.

وی در مورد علت این حادثه گفت: تحقیقات اولیه توسط كارشناسان نشان داد كه نشت گاز و ایجاد شعله علت این حادثه بوده است اما تحقیقات و تحقیقات بیشتر در ساعت 11:21 بعد از عمل آغاز شد كه هنوز ادامه دارد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا