حوادث و رویدادها

انفجاز گاز در جنوب تهران و سوختگی ۲ جوان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران از مجروح شدن دو نفر در انفجار منزل مسکونی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با patc وی در خصوص انفجار ساختمان مسکونی گفت: ساعت 10:15 صبح امروز انفجار در منزلی در محله نعمت آباد خیابان طالقانی رخ داد و محل حادثه اعزام شده است.

وی درباره حضور آتش نشانان در محل گفت: آتش نشانان حضور دارند و مشاهده می شود که انفجار در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه قدیمی به مساحت حدود 60 متر مربع رخ داده است. البته انفجار باعث آتش سوزی نشد، ابعاد آن مانند انفجار اولیه و فنجان بود، اما شواهدی وجود دارد که شدت گرما و انفجار اولیه زیاد بوده است زیرا تمام پنجره های خانه شکسته شده است.

دو جوان در انفجار گاز در جنوب تهران سوختند

وی با اشاره به اقدامات آتش نشانان در این حادثه گفت: دو شهروند افغانستانی 18 و 20 ساله با سوختگی در نقاط مختلف بدن در محل حادثه حضور داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تمهیدات ایمنی لازم انجام و با بررسی کارشناسان مشخص شد که انفجار ناشی از نشت گاز شهری از دستگاه گازسوز بوده است.

دو جوان در انفجار گاز در جنوب تهران سوختند

وی در پایان گفت: «همیشه در زمانی که هوا گرمتر از قبل است شاهد چنین اتفاقاتی هستیم» بدون نصب لوله کشی از خط گاز خارج می شوند. در صورت امکان، خطوط گاز باید برای جلوگیری از این حوادث خاموش شود. در نهایت تست نشتی لوله ها باید با استفاده از محلول های آبی و فوم انجام شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا