حوادث و رویدادها

انهدام دو باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای غرب کشور

فرمانده مرزبانی کشور از کشف 43 قبضه سلاح جنگی توسط مرزبانان استان های کرمانشاه و ایلام خبر داد.

به گزارش patc، سردار احمدعلی گدرزی وی در این خصوص گفت: مرزبانان آماده باش هنگ مرزی قصرشیرین با کمین هدفمند در نوار مرزی و استفاده از تجهیزات اپتیکی توانستند یک باند سلاح و مهمات را در بدو ورود به کشور شناسایی کنند.

وی افزود: مرزبانان طی یک عملیات شدید 38 قبضه کلت، 76 تیغه خشاب مرتبط، یک قبضه شمشیر و یک قبضه کلاشینکف کشف کردند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه در این رابطه دو قاچاقچی دستگیر شدند، گفت: از قاچاقچیان دو دستگاه خودرو نیز که قصد حمل سلاح با خود را داشتند، کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار گدرزی با اشاره به کشف اسلحه و مهمات توسط مرزبانان هنگ مرزی دران گفت: مرزبانی هنگ مرزی دران با سربازان گمنام امام زمان (عج) مسلط شدند. آقازاده ها با دریافت اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای قاچاق اسلحه، در منزل به آنها اطلاع داده شد و بلافاصله با اقدامات کنترلی تقویت شده، قاچاقچیان شکست خورده و پنج قبضه سلاح کلاشینکف و کلت به همراه مقادیر زیادی مهمات مربوطه کشف شد. از آنها.

وی در پایان گفت: شروران، کاسبان مرده، قاچاقچیان اسلحه و مهمات و تمامی سودجویان که اقدام به تعرض به امنیت مرزهای ما می کنند و به دنبال منافع نامشروع هستند، بدانند که مرزنشینان و مرزبانان برای حفظ قاطعانه امنیت مرزی کشور متحد هستند. جمهوری اسلامی ایران معتقد است که به هرگونه تحرک و اقدام غیرقانونی در مناطق مرزی قاطعانه پاسخ خواهد داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا