عمومی

اگر خود را وقف مردم کنیم بن‌بستی نخواهد ماند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی patc،
محمدباقر قالیباف پنجشنبه شب در پیامی به یادواره شهدای غرب مشهد افزود: شهید گرانبهاترین دارایی خود را در راه حق فدا کرد و خداوند لکه پیری را از چهره او زدود.

در پیامی که سید محمد جواد شوشتری، رئیس هیئت رئیسه کنفرانس شورای اسلامی قرائت کرد، آمده است: بیایید ویرانی خود را بر سر کاروان شهدا بیاوریم.

کلیباو افزود: هیچ دردی بزرگتر از جا ماندن از قافله شهید نیست و امیدواریم خداوند نگذارد که جامانده کاروان شهید باشیم.

رئیس کنفرانس شورای اسلامی گفت: ستارگان جاده ایثار راه گمشدگان این راه را نشان می دهند و خون شهدا راه ایثار را به سوی دیگران نشان می دهد.

وی با اشاره به تلاش زورگویان تاریخی برای محو یاد و خاطره و راه شهدا گفت: بنابراین امروز می توان گفت حفظ نام، یاد و راه شهدا همچون کار گرانقدر شهداست.

کلیباو در این پیام افزود: متاسفم که در این مراسم شرکت نکردم و از همه کسانی که در مراسم بزرگداشت شهدای غرب مشهد شرکت کردند تشکر می کنم.

محمدبکر کلیباف، مشاور و رئیس هیئت رئیسه کنفرانس شورای اسلامی پس از قرائت این پیام، علت غیبت خود را بیماری عروق کرونا قلب نبود بلکه آنفولانزا اعلام کرد و مشهد را لغو کرد.

بر اساس اطلاعیه دبیرخانه دائمی شهدای غرب مشهد، اسناد مربوط به ۶۸۰ شهید غرب مشهد به روز رسانی و بانک خانواده شهدای غرب مشهد ایجاد می شود.

یادواره شهدای غرب مشهد امروز با حضور بیش از 2000 خانواده شهدای جامعه قاسم آباد (مشهد غرب) در فرهنگسرای آیه ها برگزار شد. برای پذیرایی از مهمانان به آن بیایید.

بر اساس اعلام بنیاد شهید خراسان رضوی، تعداد شهدای استان 17 هزار نفر است و کلان شهر مشهد به تنهایی 8 هزار و 673 شهید، 37 هزار و 268 جانباز و هزار و 937 نفر از آزادی ها را برای دفاع از کشور و آرمان های انقلاب اسلامی تقدیم کرده است. .

دکمه بازگشت به بالا