ورزشی

اگر پنالتی آلومینیوم درست نبود، حق ما را بدهید

به گزارش شفاف، فراز کمالوند پس از شکست دو بر صفر تیمش آلومینیوم اراک در هفته پنجم لیگ برتر گفت: بازی بسیار هیجان انگیزی را شاهد بودیم اما صحنه ای سرنوشت بازی را تغییر داد. وقت اضافه نیمه اول، و به نظر من اشتباه است. بنابراین در آخرین لحظه قبل از رفتن به رختکن، بازی را باختیم. اگر این جمله درست نیست، از کمیته داوران و دپارتمان داوران می خواهم در صورت تشخیص تضییع حق ما، بدون اختلاف و دعوا، حق ما را به ما اعطا کنند. آن صحنه سرنوشت بازی را تغییر داد.

وی افزود: تیم خیلی خوبی داریم اما از نظر بودجه ضعیف ترین تیم هستیم.کل تیم ما به طور میانگین 700 میلیون تومان بسته شد. شاید یک بازیکن از یک تیم بزرگ به اندازه کل باشگاه ما ارزش داشته باشد. بازیکنان ما با اشتیاق و افتخار کار می کنند. هرگز ریالی دریافت نکردند. نمی دانیم که آن را دریافت خواهیم کرد یا خیر. وقتی مشکلات بیشتر می شود مربی دیگر به مشکلات فنی توجه نمی کند. من این باخت را ناشی از بی پولی یا مشکل نمی دانم، اما معتقدم ضربه پنالتی سرنوشت بازی را تغییر داد. اگر در نیمه اول در رختکن امتیاز بگیریم، در نیمه دوم یک بازی دیگر خواهیم داشت.

وی درباره فوتبال اراک نیز بیان کرد: فوتبال اراک شایسته این مقام است. زمانی که من از آلومینیوم جلوتر بودم، نزدیک به صعود بودیم و این اتفاق نیفتاد. با این حال بسیار خوشحالم که تیمی در لیگ برتر با چنین حمایت مالی خوبی وجود دارد. حیف که تیم هایی مثل آل وارد لیگ برتر نشدند. تیم با امکانات و ساختار باید در لیگ برتر باشد. تیم آلومینیوم تیم استخوان است. او یک رهبر شایسته است. او بازیکنان باتجربه ای دارد و آقای کتیبی هم تیم بسیار خوبی دارد. آلومینیوم به دلیل پتانسیلی که دارد حتی می تواند امسال برای سهم آسیایی رقابت کند.

دکمه بازگشت به بالا