خانواده و جامعه

بازسازی ۱۴۰۰ اتوبوس در تهران تا پایان سال

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل یک شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: تا پایان امسال 800 دستگاه اتوبوس شخصی (دو کابین) و 600 دستگاه اتوبوس خصوصی تک کابین تبدیل می شود.

به گزارش patc، مهدی علیزاده در حاشیه بازدید خبرنگاری از مرکز تعمیرات اساسی و بهسازی اتوبوس های دو کابین سامانه 5 اتوبوس گفت: بخشی از تعمیرات، تعمیر و تعمیرات اساسی ناوگان و اتوبوس های سرپوشیده به صورت شبانه روزی انجام می شود. .

قائم مقام معاونت حمل و نقل شهر تهران با اشاره به وجود 6 سیستم حمل و نقل عمومی در تهران، گفت: تعمیرات اساسی حمل و نقل عمومی در سه سطح انجام می شود. بخش خصوصی از یارانه های دریافتی برای نوسازی اتوبوس های خصوصی تک کلاس استفاده می کند.

1400 اتوبوس تا پایان سال بازسازی می شود

علیزاده در تشریح آمار بهسازی اتوبوس ها گفت: تا پایان امسال 800 دستگاه اتوبوس خصوصی (دبل کلاس) و 600 دستگاه اتوبوس تک کلاسه خصوصی بهسازی می شود.

بهسازی و بهسازی از شهریور ماه امسال آغاز شد، وی گفت: از شهریور تا شهریور امسال 550 دستگاه اتوبوس شخصی و شخصی (243 اتوبوس شخصی) نوسازی و بهسازی شد. بر اساس بررسی های اولیه و تهیه فهرست، تعمیرات اساسی اتوبوس در سه سطح انجام می شود.

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل شهر تهران شرکت واحد اتوبوسرانی در تشریح سطح ارتقاء تبدیل اتوبوس گفت: سطح یک شامل تعمیرات اساسی کل خودرو مانند موتور و گیربکس است. لایه دوم شامل اتاق و بدنه اصلی و لایه سوم شامل بدنه اصلی داخلی، صندلی ها، چراغ ها و … می باشد.

به گفته علیزاده، در صورت نیاز به تعویض اتوبوس با قطعات جدید، زمان تعمیر بیش از 24 ساعت خواهد بود در غیر این صورت در همان روز انجام می شود.

رژیم ویژه جانبازان و معلولین شهر تهران

وی در پایان گفت: از شش برنامه در سطح شهرستان، یک برنامه به جانبازان و معلولان اختصاص دارد.

به گزارش سایت شهر، خبرنگار در این سفر به صورت متوالی از سه مرکز بازرسی و اصلاح اتوبوس ها (در مالکیت شهرداری تهران)، خودروهای شخصی و شهاب خودرو بازدید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا