عمومی

بازگشایی اراضی ارتش نماد همدلی و اقدام به نفع مردم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یعقوبعلی نظری شنبه شب در مراسم بازگشایی پادگان لشکر 77 مشهد گفت: این موضوع به دلیل نیاز مدیریت شهری مجموعه مطرح شد.

وی ضمن تشکر از تولیت آستان مقدس رضوی ادامه داد: تولیت آستان قدس رضوی به نفع مردم آمادگی خود را اعلام کردند و توسط قائم مقام تولیت آستان قدس و امیر آذریان، امیر حیدری و حجت الاسلام والمسلمین آستان قدس رضوی اعلام آمادگی کردند. پوهاکان زمینه را برای آن فراهم کردند.

استاندار خراسان رضوی بازگشایی اراضی ارتش را به نفع مردان و مردم توصیف کرد و گفت: این اقدام نماد همدلی، اراده و اقدام مشترک همه مسئولان استانی است که همه در پست خود همه کار می کنند و با توجه به توانی که دارند. مبارزه برای اجرای این پروژه و مردم مشهد جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: شورای عالی شهرسازی و معماری نیل ایشان توجه ویژه ای به این سازمان داشتند و این مهم را در دستور کار قرار دادند و به سرعت آن را تصویب کردند؛ اگر این همدلی، همکاری و سرعت عمل را داشتیم، به نفع مردم از هر طرف، بسیاری از مسائل حل می شد.

نظری ضمن تشکر از وزیر کشور گفت: وزیر کشور به طور مکرر روند اجرای پروژه ها را از استانداری پیگیری کرده و توضیحاتی را مرحله به مرحله به وی ابلاغ کرده است.

دکمه بازگشت به بالا