فرهنگ و هنر

بازگشایی سینماهای باغ کتاب بعد از ۲ سال

مدیرعامل شرکت توسعه فضای فرهنگی شهر تهران با اشاره به اینکه تعطیلی سینما باغ کتاب مربوط به دوره مدیریت قبلی بوده است، گفت: به دلیل دوره قبل، مدیریت شهری قادر به پرداخت 5 میلیارد تومان نبوده است. پیمانکار. ساخت سینما، قرارداد مبهم است؛ با توجه به اینکه مدت بهره برداری در آذرماه 1398 به پایان می رسد، بهره برداری از مجموعه را به همان پیمانکار واگذار کرده که بر اساس قرارداد انجام شده است، اما هیچ اقدامی برای رفع آن انجام نشده است. اختلاف و رسیدگی به ادعای پیمانکار.

به گزارش patc، محمد مویدی در خصوص برخی ادعاها مبنی بر تعطیلی سینما باغ کتاب در دوره جدید مدیریت شهری گفت: در خصوص تعطیلی سینما باغ کتاب متاسفانه عده ای تظاهر به دلسوزی کردند که به نظر می رسد تعطیلی سینمای باغ کتاب به نظر می رسد. این مجموعه در دوره مدیریت زاکانی اتفاق افتاد. مستمر است، در صورتی که به دلیل مطالبات پیمانکار در مدیریت شهری گذشته، نتوانند حدود 5 میلیارد تومان برای ساخت سینما بپردازند؛ با قراردادی که دارای ابهامات فراوانی است، بهره برداری از مجموعه به همین شرکت واگذار می شود. پیمانکار، قرارداد در دسامبر 2019 تکمیل خواهد شد.

وی ادامه داد: این امر با وجود مشکلات و ابهامات در قراردادها و نحوه انعقاد آنها و همچنین اختلافات متعدد بین بنگاه های املاک، شرکت های انتشاراتی و شرکت های توسعه و بهره برداران، زمینه ورود به کشور را فراهم کرده است. همین سازمان بازرسی مدیریت شهری متأسفانه منجر به تعطیلی سینما شد و مجموعه مدیریت شهری وقتی از شعار همه به عنوان شهر استفاده کرد، اعلام کرد که فرهنگ را دوست دارد، حقوق شهروندی و بیت المال را نادیده می گیرد. مشکلاتی را که قبلاً پیش آمده را کنار بگذارید و بار این مشکل و سایر مشکلات را به همان اندازه بگذارید. عصر جدید.

مدیرعامل شرکت توسعه فضای فرهنگی شهر تهران با اشاره به وجود مدیریت جدید شهری و عدم افشای ضعف های مدیریتی دوره قبل در راستای ایجاد آرامش در روند مدیریت شهری، گفت: مدیریت شهری در در دوره جدید پس از فرآیند تغییر مدیریت، به عنوان یکی از اولویت های شهردار تهران تلاش برای رفع مشکلات و مشکلات گذشته، استفاده بهینه از زیرساخت های فرهنگی و ورزشی موجود در جلسات متعدد با بهره برداران بوده است. در ابتداي سال براي تحليل موضوعات مطرح شده در قرارداد و الزامات آن، صورتجلسه هفته گذشته تصميم به بازگشايي و بهره برداري از فرآيند رسيدگي به همه ابعاد موضوع مجموعه سينما به منظور ارائه خدمات مناسب به مجموعه سينمايي كشور گرفته شد. عمومی.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه فضای فرهنگی شهر تهران، وی با اشاره به اینکه موضوع ادامه فعالیت سینما با پیمانکاران مربوطه ابلاغ شده است، گفت: حدود 1.5 سال از تعطیلی سینما می گذرد. سینما و باید اقداماتی انجام شود. عملیات اجرایی لازم برای بازگشایی به پایان رسیده و پیمانکاران مربوطه در حال آماده سازی برای بهره برداری هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا