بازیکنان آلومینیوم و پیکان در پایان بازی چه گفتند؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بازیکنان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های فوتبال پیکان و آلومینیوم در هفته بیست و ششم لیگ برتر امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم به پایان رسید.

حامد پاکدل مهاجم پیکان در پایان این بازی اظهار داشت: هرچه به پایان بازی‌ها نزدیک‌تر می‌شویم، شرایط امتیاز گرفتن برای تیم‌ها خیلی سخت‌تر می‌شود. امروز هم بازی باکیفیتی را انجام ندادیم. نبود. بارندگی و استرس پیروز شدن به ویژه ما که نیاز به برد داشتیم تا شرایط خود را در جدول بهتر کنیم، سبب شد فقط تک موقعیت‌هایی در این بازی ایجاد شود. همان‌ها هم می‌توانست نتیجه را رقم بزند.

او ادامه داد: روی یک غفلت گل دریافت کردیم و از الان به بعد باید با تمرکز بالا به دیدارهای باقی مانده خود فکر کنیم تا با کسب نتایج مناسب، پیکان را در لیگ نگه داریم.

گوهری: یک فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و تکلیفم مشخص نیست

احمد گوهری دروازه‌بان آلومینیوم تصریح کرد: بچه‌ها تمام توانشان را گذاشتند و واقعاً نتیجه خوبی گرفتیم. امیدوارم روند رو به رشد خودمان را حفظ کنیم تا در پایان لیگ در رده مناسبی قرار بگیریم.

او ادامه داد: امروز به لطف سایر بازیکنان توانستم دروازه خود را بسته نگه دارم. من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و معلوم نیست در پایان فصل چه اتفاقی رخ خواهد داد.

گوهری تصریح کرد: من بازی کردن را دوست داشتم و امسال هم خدا را شکر عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتم.

بزرگ: برای به دست آوردن ۳ امتیاز بازی خیلی تلاش کردیم

شروین بزرگ مهاجم آلومینیوم در پایان بازی گفت: یک بازی جانانه‌ای را از خود به نمایش گذاشتیم و برای به دست آوردن ۳ امتیاز بازی خیلی تلاش کردیم.

او ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم تا در پایان فصل در رتبه بهتری قرار بگیریم و برای این مورد تلاش زیادی خواهیم کرد. هر روز تلاش می‌کنم تا بهترین عملکردم را در زمین داشته باشم.

لیموچی: تمرکزم روی آلومینیوم است و به حاشیه‌ها کاری ندارم

مهدی لیموچی مهاجم آلومینیوم پس از پیروزی با پیکان تصریح کرد: پیروزی مهمی را به دست آوردیم و خدا را شکر می‌کنیم که زحماتمان به ثمر نشست.

او ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که کیلومترها طی کردند تا ما را تشویق کنند و این برد را به آنها هدیه می‌دهیم.

مهاجم آلومینیوم در خصوص پیشنهاد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به او گفت: در حال حاضر تمام تمرکزم روی آلومینیوم است و کاری به حاشیه‌ها ندارم.

دکمه بازگشت به بالا