ورزشی

بازی خوب تیم فجر سپاسی/قیمت های نجومی یارگیری را سخت کرده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، پس از شکست تیمش فجر سپاسی شیراز در جمع 16 تیم برتر تیم ملی فوتبال، وی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تبریک به بازیکنان و هواداران نساجی گفت: بازی جام حذفی بسیار سخت است، با این حال فجرها. تیم زمینگیر و مورد احترام بود و امروز خوب بازی کرد.

او بعد از دقیقه 20 گفت به بار نشستن ثمر دادن به ثمر رسیدن گور کمی بی انگیزه بود اما سعی کردیم با تعویض و تغییرات بازی را کنترل کنیم، او گفت: تیم ها در فوتبال به هم نزدیک می شوند.

وی با اشاره به شکست تلخ مقابل پرسپولیس افزود: اینکه توانستیم تیم را برگردانیم کار بزرگی بود و تیم فجر فوتبال رضایت بخشی را ارائه کرد.

سرمربی تیم نساجی مازندران پاسخ وی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازی برای بازیکنان جوان این تیم گفت: زمان و مکان بازی برای بازیکنان جوان وجود دارد و تاکنون بازیکنان جوانی را به لیست نساجی اضافه نکرده ایم و از تیم امید سود می بریم و جوانی نساج». گرفتن انجام میدهم.

مطهری می گوید که به استعدادهای جوان اعتقاد دارد: «من دوست دارم از بازیکنان جوان استفاده کنم، اما برای آن خوب است گرفتن در زمان مناسب اتفاق خواهد افتاد.

پیشنهاد صحبت سرمربی نساجی مازندران و انتقال وی در آستانه نیم فصل لیگ گفت: نساجی بخش برخی از تیم ها بودجه کافی ندارند و شرایط قرارداد بسیار سخت شده است، اگرچه قیمت های بالا نمی تواند بازیکنان مورد نظر آنها را جذب کند، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بازیکنان را به پست هایی در محدوده بودجه باشگاه جذب کنیم.

او خروجی و انتقال این بازیکن تیم گفت: تمایلی برای ارائه لیست باقیمانده وجود ندارد اما ممکن است برخی بازیکنان درخواست انتقال خود را داشته باشند که این موضوع تا چند هفته آینده مشخص می شود.

به گزارش مایر، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران، نساجی مازندران با نتیجه دو بر صفر در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف فجیر سپاسی شیراز رفت. گامشهر برنده شد

دکمه بازگشت به بالا