عمومی

بازی سختی مقابل مس رفسنجان داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی پنجشنبه شب مقابل مس رفسنجان گفت: شناخت کافی از تیم خوب مس رفسنجان داریم که با نگاهی به بازی هایی که آنها انجام داده اند توانستیم نقاط قوت و ضعف آنها را مشخص کنیم. .

وی گفت: مس رفسنجان تیم عالی و قابل احترامی است. آنها کار بزرگی انجام دادند، به خصوص در خط حمله. با توجه به برنامه ریزی آنها برای لیگ برتر در سه سال گذشته و بعد از آن، با توجه به ثبات برنامه ریزی، کار و هزینه هایی که برای تیم می دهند، واقعا قابل احترام هستند. امیدوارم این روند را ادامه دهند و موفق باشند.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: در بحث فنی هم می دانیم که برنز رفسنجان وقتی مستقیم بازی می کند مهاجم آنها خطرناک است و باید بتوانیم مهاجم آنها را کنترل کنیم تا متوجه ضعف آنها شویم. تیم

نکونام گفت: بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود و می دانیم که باید چه برنامه ها و ایده هایی را در آنجا انجام دهیم. قطعا بازی سختی برای هر دو تیم بود. امیدوارم فردا بتوانیم با تمرکز بالا و عملکرد خوب برگردیم.

وی در خصوص شرایط میزبانی مس رفسنجان گفت: متأسفانه مس رفسنجان این امکانات را دارد و بیمارستان هایی که ارائه می دهند، ورزشگاه هایشان آماده نیست و نمی توانند در شهر خودشان میزبانی کنند، امیدوارم این موضوع به زودی حل شود تا بتوانند. با خیال راحت و بهتر به سایر تیم ها خدمت کنید.

دکمه بازگشت به بالا