ورزشی

باشگاه پرسپولیس: از شایعه سازان شکایت می‌کنیم

باشگاه پرسپولیس مذاکره با چند مربی برای حضور در کادر فنی این تیم را تکذیب کرد.

به گزارش patc، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد: در واکنش به اخبار عجیب درباره کادر فنی و لیست بازیکنان، برای تنویر افکار عمومی، تمامی اخبار مربوط به حضور اعضای جدید کادر فنی منتشر می شود. . نفرات، لیست های باقیمانده، لیست های نقل و انتقالات و … اساسا غیر واقعی، نادرست و شاید عمداً آرامش و اتحاد تیم ها، باشگاه ها و هواداران را به نفع دیگران تضعیف می کنند.

بعد از دو قهرمانی متوالی با تکنسین فعلی، در حین قهرمانی، هر روز سوالات جدیدی در رابطه با تغییرات تکنسین های پرسپولیس مطرح می شود یا 6 بازی باقی مانده در پایان فصل و دوره قهرمانی صحبت از لیست مازاد و خرید بازیکنان پرسپولیس. فقط یک روند خبری غیر معمول به جز خوردن اخبار غیر قابل اعتماد نیستند.

در همین راستا به طور قطع اعلام می کنیم که هیچ صحبت و چشم اندازی برای تغییر کادر فنی در باشگاه پرسپولیس وجود ندارد. بنابراین هر خبری در این زمینه می تواند توطئه علیه پرسپولیس یا استراتژی رسانه ای گروه ها و تیم های خاص باشد. باشگاه پرسپولیس با توجه به سرمربیگری یحیی گورمحمدی در پایان فصل بدون هیچ حرفی برنامه های خود را اجرا خواهد کرد.

همچنین اعلام شد بر خلاف آنچه در رسانه های کرواسی منتشر شده، سرمربی پرسپولیس برنامه ای برای جذب ایرانی و غیر ایرانی جدید در تیمش ندارد. نیازی به گفتن نیست که در این مقطع، داشتن لیست اضافی غیرممکن است.

باشگاه پرسپولیس به هواداران اعلام می‌کند که به تجربه می‌دانند که با ارج نهادن به این نوع مطالب و خطاب به آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی، ضمن تبلیغ خیریه‌های ضد پرسپولیس، با توپ محبوبشان روبرو می‌شوند که تیم را به دردسر انداخت. با چنین جزر و مدی بهترین سلاح این است که جلوی روندی را بگیریم که برای ضربه زدن به پرسپولیس آغاز شده است اما نه در مقابل تیم های دیگر. این خیلی مشکوک است.

باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد که روی میز امکان پیگیری قانونی را دارد و با شرایط موجود به میدان می رود. رسانه های محترم مراقب باشند که مورد استفاده کلاهبرداران و برخی دلالان قرار نگیرند و عواقب کار خود را نپذیرند. همچنین تاکید می شود که باشگاه پرسپولیس نمایندگی ندارد و غیر از مسئولان رسمی باشگاه و تیمش به عنوان نماینده پرسپولیس در مذاکرات شرکت می کند، جاعل بوده و قصد کلاهبرداری دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا