استان ها

بام ایران آماده برای استقبال از بهار/ نوروز متفاوت را در شهر شاهد خواهیم بود

محمد تاجی جاپورجی در نشست استقبال از نوروز با حضور نمایندگان، روسای سازمان ها و مدیران مناطق اظهار داشت: مردم برای ارائه بهترین خدمات به شهروندان فضای سطح شهر را متفاوت با سال های گذشته احساس می کنند.

وی با بیان اینکه نقاشی دیواری، المان های نوروزی 1401، افزایش سفره های پازل و راه اندازی کارناوال شادی از جمله برنامه های این سازمان فرهنگی است، افزود: المان های نوروزی و گل آرایی مربع باید اساسی باشد تا بهترین تغییر باشد.

شهردار شهرکرد گفت: خط کشی معابر در تمامی مسیرهای سطح شهر، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و راهنمای گردشگری، رنگ آمیزی جداول، رفت و روب و پاکسازی معابر، آسفالت معابر، افزایش نظارت بر معاینه فنی خودروها، نظارت بر پایانه های مسافربری در صورت نیاز. . کرونا یکی دیگر از برنامه هایی است که با دستور ستاد توسط واحدهای مختلف شهرداری اجرا می شود.

جپلاقی در ادامه با بیان اینکه تمامی نیروهای آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل باشند، ادامه داد: در ایام نوروز برای بازرسی نیروها در ایستگاه های موجود نوبت دهی شده و تجهیزات اطفای حریق در تمامی مراکز خرید و معابر بررسی شود. آسمان.

وی از نمایندگان، مدیران نواحی و روسای سازمان ها خواست تمام تلاش خود را به کار گیرند تا نوروز به جشنواره ای زیبا برای شهروندان و مسافران تبدیل شود.

46

دکمه بازگشت به بالا