استان ها

برای کاهش تصادفات جاده ای به هماهنگی و برنامه ریزی بین دستگاهی نیازمندیم

برای کاهش تصادفات جاده ای نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی بین سازمان ها هستیم

دبیر شورای ایمنی راه های استان گلستان گفت: برای دستیابی به کاهش تصادفات و تلفات جاده ای که هدف و ماموریت اصلی کمیسیون ایمنی راه های گلستان در سراسر استان است، نیازمند هماهنگی و برنامه ریزی بین دستگاه ها هستیم.

به گزارش خبرگزاری patc از گرگان؛ عادل مصدقی در ششمین جلسه شورای ایمنی راه های کشور به عنوان وبینار با حضور مقامات ارشد وزارت راه و شهرسازی، سازمان های راهداری و حمل و نقل جاده ای و سایر دستگاه های خدمات رسان و همچنین مسئولان امنیتی و لشکری ​​کشوری و استانی شرکت کرد. با توجه به آمار عدم تغییر تلفات جاده‌ای طی 5 ماه امسال و دریافتی‌های پلیس راه استان با افزایش جراحات و خسارات، نیاز به اولویت بالایی در ایمنی ترافیک و ایمنی راه‌ها به‌ویژه در ایام تابستان است.

به گفته وی حضور گشت های راهداری و پلیس راه و اقداماتی مانند آشکارسازی نقاط حادثه خیز به ویژه در نقاط حادثه خیز و حفاظت از کارگاه های راهسازی در کاهش یا رفع تصادفات جاده ای در این ایام بسیار موثر است.

دبیر کمیته ایمنی راه های گلستان در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه برنامه حسینی برای اعزام زائران اربعین مهمترین طرح در حال حاضر در کشور است، افزود: استان گلستان در حال حاضر در شرایط حساسی قرار دارد و به دلیل افزایش روزافزون است. تقاضا برای سفر اربعین، ما کار شبانه روزی برای مدیریت موثر پروژه داریم.

مصدجی گفت: شرکت حمل و نقل با تاکید بر اینکه شرکت حمل و نقل از ظرفیت اتوبوس استفاده کامل و همکاری با راه آهن برای جابجایی زائران به تهران داشته است، روز گذشته 12 نفر از کارکنان دو اداره حمل و نقل به مرز مهران اعزام شدند و 5 خودرو از 10 خودروی گشت سبک راهداری. همچنین اعزام شد.در چند روز آینده کامیون های کمپرسی وارد مرز مهران می شوند.استقرار گشت های نظارتی و میز خدمات در پایانه های مسافربری گرگان و گنبد از مهمترین اقداماتی است که استان برای این طرح از شهریورماه تاکنون اجرا کرده است. 1. از زمان

انتهای پیام

آیا این خبر کمکی کرد؟

با توجه به نتیجه 0 رای بله و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا