خانواده و جامعه

برقراری بیمه و افزایش دستمزد امدادگران هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از برقراری بیمه برای امدادگران این جمعیت پس از 20 سال و افزایش دستمزد این امدادگران به 4 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش patc، پیرحسین کولیوند گفت: کار سختی است به عنوان عزیزی که به عنوان امدادگر با جمعیت هلال احمر همکاری می کنم، بنابراین دغدغه اصلی من بیمه و معیشت این امدادگران داوطلب است. وارد سیستم شوید و از خدمات بیمه استفاده کنید.

کولیوند تاکید می کند: داوطلبان هلال احمر تاکنون هیچ بیمه ای ندارند و با 240 ساعت کار، فقط ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان برای سفر دریافت می کنند. امسال این هزینه به 2 میلیون و 400 هزار تومان افزایش یافته و مرحله بعدی 4 میلیون تومان خواهد بود و بیمه آنها تکمیل می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: اگر امروز از من بپرسند که رزمندگان دفاع الهی چه روحیه ای دارند، قطعاً می گویم باید به خدمات امدادگران در پایگاه امداد و نجات نگاه کنید که چگونه از عشق و محبت استفاده می کنند و اشتیاق کار، روحی شبیه به روحیه یک جنگجو است.”

در این مورد لطفا بخوانید: جزئیات و نحوه بیمه امدادگران هلال احمر

به گزارش بانک اطلاعات جمعیت هلال احمر، کولیوند افزود: من صدای امدادگران هلال احمر هستم، در بدنم هستم و از کار آنها حمایت می کنم و زندگی آنها را بهتر می کنم. امروز بیمه بازنشستگی، غرامت، بازنشستگی و تکمیلی امدادگران 20 سال است که ایجاد شده و در مرحله بعدی قرار دارد؛ معیشت و سپس ثبات و امنیت شغلی این امدادگران در دستور کار هلال احمر قرار دارد. هلال احمر ایران در حال حاضر 5 جمعیت برتر دنیاست، پس باید تلاش کنیم که این سرمایه انسانی از دست نرود، پس من همه با آنها کنار هستم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا