خانواده و جامعه

برنامه‌های سازمان فرهنگی شهرداری در سالگرد شهادت قاسم سلیمانی

نماینده فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهر تهران به تشریح برنامه فرهنگی این سازمان با عنوان «سردار دلهاها» به مناسبت هفته مقاومت و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

به گزارش patc، سید علیرضا فاطمیان پور همزمان با دومین سالگرد هفته مقاومت و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، طرح فرهنگی این سازمان را «سردار دلها» عنوان کرد و گفت: مسابقات قهرمانی کشور به صورت مجازی و حضوری برگزار شد.

فاطمیان پور در تشریح این آهنگسازی گفت: همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ارکستر سمفونیک “سربازان” امروز چهارشنبه 8 آذر 1400 در تالار وحدت برگزار می شود. ملودی این اثر ساخته شده است. توسط المان مهربان برای گروه کر مرکز موسیقی صدا و سیما و شعر توسط شاعر انقلابی معاصر علی محمد مودب سروده شده است. همچنین با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدرسه فرهنگ و هنر ادب دو قطعه موسیقی «مراکه» و «میداندرها» تولید و در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، وی گفت: ویژه برنامه جایزه هنری «سردار دهلاها» سه شنبه 14 دی ماه همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دهلاها حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود. در فرهنگسرای ارسباران در این برنامه هنرمندان و صاحبان آثار مهم و تاثیرگذار مرتبط با حاج قاسم سلیمانی در این مراسم معرفی و از طریق جوایز از آنان تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا