عمومی

برپایی نمایشگاه آثار هنرمندان نوجوانان قروه ای در نگارخانه ارشاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عصر سه شنبه به مناسبت «دهه سحر» نمایشگاه هنرهای تجسمی «آوای رنگ» در نگارخانه کل فردوسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. پاسخ ایجاد.

در این نمایشگاه هنرمندانی چون حدیث طاهری، محمدجواد هاشمی، امیرعباس عبدالملکی، یونس مرادی، 👉 بردن 👉👏👏 این سلبریتی آثار خود را به نمایش گذاشت پاسخ.

حدیث طاهری مربی گروه هنر در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: برای اولین بار است. پاسخ در حال برگزاری این نمایش گروهی هستیم و امیدواریم این رویدادهای هنری در ایام مختلف سال تکرار شود.

وی افزود: در این نمایشگاه هنرمندان 12 تا 15 سال آثار خود را به نمایش گذاشته اند و علاقه مندان می توانند تا 22 بهمن در دو نوبت صبح و بعدازظهر از آثار دیدن کنند.

هنرمند پاسخ آه تو وی خاطرنشان کرد: هدف ما از برگزاری این نمایشگاه نشان دادن استعدادها و استعدادهای کودکان در سنین پایین است و امیدواریم نگرش عمومی نسبت به هنر و کار کودک و نوجوان را تغییر دهیم.

وی افزود: در این نمایشگاه آثاری در قالب تکنیک سیاه قلم، بافت، ورق طلا و پیچیدگی به شیوه ای مدرن و سنتی به نمایش گذاشته شده است.

طاهری خاطرنشان کرد: از مسئولان می خواهیم به هنر و کار کودک توجه ویژه داشته باشند آه تو و حمایت های معنوی و مالی برای توسعه این گونه نمایشگاه ها انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا