خانواده و جامعه

برگزاری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱ در شهر آفتاب/جابه‌جایی عوارضی تهران-قم

جلسه کمیته حمل و نقل تهران با حضور شهردار تهران و نمایندگانی از دستگاه های متولی حوزه حمل و نقل پایتخت برگزار شد.

به گزارش patc، هفتاد و سومین جلسه کمیته حمل و نقل استان تهران عصر امروز (چهارشنبه 24 فروردین 1401) با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از دستگاه های متولی حوزه حمل و نقل برگزار شد. در پایتخت.

بحث و تبادل نظر در مورد برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در سال 1401 اولین دستور جلسه کمیته حمل و نقل شهر تهران بود که نمایندگان وزارت کشور، پلیس راهور تهران بزرگ، شورای اسلامی شهر تهران و شورای اسلامی شهر تهران در آن حضور داشتند. استانداری نیز نظرات خود را بیان کرد. در نهایت با موافقت شهردار تهران و اعضای شرکت کننده، نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال جاری تصویب شد تا در سالن نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شود.

بررسی امکان سنجی ترافیک بزرگراه تهران-قم دومین دستور کار کمیته حمل و نقل تهران بود که اعضای این جلسه از جمله نمایندگان بزرگراه به بیان سوالات و دغدغه های خود در این زمینه پرداختند و در نهایت شهردار تهران و ایشان را مورد تاکید قرار دادند. تابلویی در ورودی پایتخت ایجاد شد و انتقال عوارض تهران – قم به تصویب اعضای شورای عالی حمل و نقل رسید.

سومین دستور کار هفتاد و سومین جلسه کمیته حمل و نقل تهران بررسی تغییرات ساعت اداری منطقه حمل و نقل تهران است. زمان اجرای طرح ترافیک تهران از ساعت 06:30 الی 17 به قوت خود باقی است.

بر اساس گزارش های موجود در سایت شهرستان، وضعیت ایمنی و گزارش های آماری تصادفات رانندگی در شهر تهران در سال گذشته معرفی شد، درباره نحوه اجرای طرح ساماندهی ترافیک موتورسیکلت تهران بحث و تبادل نظر شد و مطالعات جامع ترافیک و ترافیک بررسی شد. حضور در تهران و ارائه راهکارهای اجرایی از دیگر موارد در دستور کار کمیته حمل و نقل تهران بود که برخی از آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا