عمومی

برگزاری ۳ رویداد فرهنگی و هنری در لرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمدرضا داروند در نشست هماهنگی جشنواره ملی اقوام و فرهنگی عشایری با بیان اینکه با همکاری و همدلی همه دستگاه ها باید تلاش کنیم تا این جشنواره به نقطه قوت استان تبدیل شود. گفت: جشنواره هایی با اقوام و گردشگران برگزار می شود که در سراسر ایران با آداب و سنن مختلف برگزار می شود و باید با مدیریت و برنامه ریزی صحیح از آن به بهترین شکل ممکن بهره مند شویم.

وی در خصوص هماهنگی های لازم برای برگزاری جشنواره افزود: های بحث حفظ ارزش ها و مرزهای اسلامی روشن شده است، بنابراین همه ما موظف به رعایت شئونات اسلامی هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم صیانت از آثار و ارزش‌های اسلامی و برجسته‌سازی یاد و خاطره شهدا در این جشنواره گفت: مجموعه میراث فرهنگی میزبانی برنامه را برعهده دارد اما هیچ همکاری‌ای صورت نگرفته است. و حضور یک دستگاه اجرایی، همه ما از انتظارات کوتاهی کردیم. بنابراین دستگاه ها باید در این مکان مستقر باشند و وظایف خود را به خوبی انجام و مدیریت کنند.

داروین گفت: برای معرفی بهتر توانمندی های استانی باید علاوه بر مباحث فرهنگی و گردشگری در جهت معرفی توانمندی های استانی و توانمندی های صنعتی نیز اقدام شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به نشست استانداران در منطقه غرب کشور اشاره کرد و گفت: این جلسه برای ایجاد تعامل و تفاهم نامه در بحث گردشگری بین این استان ها تشکیل شد.

معاون دفتر هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه جشنواره خرم آباد همزمان با این جشنواره در 20 اردیبهشت ماه برگزار می شود، افزود: معرفی استان برای بهره مندی.

دکمه بازگشت به بالا